• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Spuštění nového webu

Pirátský web Piznam

  1. Spustili jsme nový web na adrese http://www.pirati.cz Web integruje weby jednotlivých sdružení, dává uživatelům širokou možnost se zapojit (politika na principu wiki), jednoduše zpřístupňuje podstatné informace o náš (otevřenost) a v neposlední řadě je jeho vzhled koncipován provokativně k tématu kopírování. Velkou část webu můžete vy, naši příznivci, upravovat. Upravujte ji prosím pouze tehdy, pokud ji můžete vylepšit.
  2. V polovině dubna se konala v Praze mezinárodní konference Pirátských stran. Jedním z úspěchů konference bylo i přijetí společného prohlášení k volbám do Evropského parlamentu v roce 2014; dohodli jsme se, že se dohodneme – na společném programu a koordinovaných kampaních. Naším cílem je založit oficiální sdružení evropských Pirátských stran, které má mnohem větší páky v evropské politice.
  3. Závěrem bych všechny rád pozval na demonstraci Million Marihuana March 2012, která se koná tuto sobotu v Praze. Jde o demonstraci na podporu legalizace konopí. Demonstrace za legalizaci konopí začne ve 13.00 na Karlově náměstí v Praze 2 a tradičně povede centrem města do parku Parukářka. Od 15.00 probíhá politická diskuse o konopí, které se účastní i předseda Pirátů Ivan Bartoš.
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.