• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Viktor Mahrik

Toto je starší verze dokumentu!


Viktor Mahrik

ASCII

Viktor Mahrik (* 21. dubna 1982) je 4. místopředsedou krajského sdružení Praha, garantem programového bodu Rovnoprávnost a spolupracuje s kanceláří senátora Libora Michálka. Viktor se narodil a působí v Praze a rád by za Piráty kandidoval do Parlamentu (kandidátská řeč je níže).

Vystudoval gymnázium v Praze 6 v Arabské ulici, kde získal klasické vzdělání. V průběhu studia na VŠ se zabýval matematikou, pedagogikou, informačními technologiemi a nyní studuje Řízení podniku a podnikové finance na VŠFS.

Během studia se zabýval vzděláváním seniorů v oblasti IT a působil jako lektor rekvalifikačních kurzů. V současné době pracuje jako specialista internetových výzkumů ve společnosti MEDIARESEARCH a má na starosti výzkum měření návštěvnosti českého internetu.

V rámci svého působení v Pirátské straně by Viktor rád přispěl k tomu, aby se lidé spojili a začali spolupracovat na pozitivní změně politiky a společnosti. Česko by mělo být zemí, ve které budou mít lidé rovné postavení bez ohledu na pohlaví, věk, rasu, a přesvědčení.

Mezi Viktorovy zájmy patří internet, kultura a sebevzdělávání.

E-mail: Viktor.Mahrik@pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/viktor_mahrik.1392295127.txt.gz · Poslední úprava: 13.02.2014 12:38 autor: Viktor Mahrik