• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:ondrej_rucka [25.09.2019 11:04]
ondrej.rucka
lide:ondrej_rucka [27.05.2020 11:19] (aktuální)
ondrej.rucka
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :​lide:​Ondřej Ručka.jpg?​200}} {{ :​lide:​Ondřej Ručka.jpg?​200}}
  
-Ondřej Ručka (* 16. května 1983) je člen Pirátské strany a její Rozhodčí komise. Narodil se v Krnově a od roku 1989 žije v Ostravě.+Ondřej Ručka (* 16. května 1983) je člen Pirátské strany a její Rozhodčí komise. Narodil se v Krnově a od roku 1989 žije v Ostravě. Je ženatý a má dceru.
  
-Vystudoval Gymnázium Ostrava-Hrabůvka a posléze získal magisterský titul v oboru Politologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a rovněž tak magisterský titul na Právnické fakultě tamtéž. V roce 2016 absolvoval ​státní ​rigorózní zkoušku na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. ​+Vystudoval Gymnázium Ostrava-Hrabůvka a posléze získal magisterský titul v oboru Politologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a rovněž tak magisterský titul na Právnické fakultě tamtéž. V roce 2016 absolvoval rigorózní zkoušku na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.
  
-Během studia pomáhal jako dobrovolník v bezplatné právní poradně, po ukončení studia pracoval jako právník v advokacii, strojírenství a finančnictví.+Během studia ​absolvoval Školu lidských práv a pomáhal jako dobrovolník v bezplatné právní poradně, po ukončení studia pracoval jako právník v advokacii, strojírenství a finančnictví.
  
-V letech 2005 až 2008 byl členem ČSSD.+Ve veřejných funkcích nyní působí jako předseda Komise proti kriminalitě Městského obvodu Ostrava-Jih,​ člen Kontrolního výboru Městského obvodu Ostrava-Jih,​ člen Finančního výboru Statutárního města Ostrava ​místopředseda dozorčí rady společnosti Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o.
  
-Je ženatý ​má dceru.+V letech 2005 až 2008 byl členem ČSSD.
  
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.