• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Lukáš Kolářík

Lukáš Kolářík (* 5. března 1984) podporuje Piráty od jejich vzniku a od roku 2013 je členem strany. Pochází z jihočeského městečka Katovice a nyní z pracovních důvodů žije v Písku.

Vystudoval obor Elektronické počítačové systémy na SOŠ Blatná a po krátké zastávce ve strojírenském průmyslu byl zaměstnán jako obchodník s výpočetní technikou a následně jako vedoucí servisu v téže společnosti. Nasledně nabýval další zkušenosti z oboru jako IT servisní a reklamační technik, garant servisu a hotline podpory produktů významného výrobce PC komponent a příslušenství. Zbylý čas věnoval HW opravám základních desek grafických karet. Jeho další důležitou životní etapou bylo pětileté zaměstnaní jako Manažer prodejny se spotřební elektronikou (500m2), kde byl plně zodpovědný za celkový chod obchodu, jeho hospodářské výsledky, marketingové aktivity v regionu a zároveň budoval obchodní tým deseti prodejců. Toto vše zdokonalilo jeho komunikační a obchodní dovednosti, empatii, asertivitu, umění vést a vyjednávat a naučil se být rozhodný a spravedlný.

V tuto chvíli se živí jako OSVČ v oborech servisní práce na síti, elektroinstalace, montáže DVB-T a DVB-S přijímacích antén, výroba a servis elektronických zařízení, fotografické práce a zprostředkování služeb. Zároveň je místopředseda občanského sdružení RallyFans Katovice, má šestiletá dvojčata ( třetí dítko na cestě ), je bystrý, komunikativní, přátelský, přístupný všem názorům a schopen kompromisu.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.