• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lide:ladislav_koubek [20.10.2018 19:42]
Ladislav.Koubek
lide:ladislav_koubek [22.07.2022 11:47] (aktuální)
ladislav.koubek
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :​lide:​Ladislav Koubek.jpg?​200}} {{ :​lide:​Ladislav Koubek.jpg?​200}}
  
-Ladislav Koubek (*1979, Mladá Boleslav) je členem České pirátské strany od října ​2017, aktivně se podílí na činnosti Místního sdružení Praha 10, je členem Zahraničního odboru stranyV říjnu 2018 byl zvolen do zastupitelstva městské části Praha 10. V současnosti působí jako poradce Poslaneckého ​klubu Pirátů pro oblast e-governmentu. ​+Ladislav Koubek (*1979, Mladá Boleslav) je členem České pirátské strany od roku 2017. Působil jako asistent poslanců Olgy Richterové a Mikuláše Ferjenčíka a v Poslaneckém ​klubu Pirátů ​pracoval jako poradce ​pro oblast e-governmentu. ​
  
-Vystudoval ​VŠE v Praze v hlavní specializaci Informační systémy a technologiea několik let pracoval jako konzultant implementace SAP. Vedlejší specializace Rozvojová studia ho však po absolutoriu (2006) nasměrovala do oblasti mezinárodních vztahů. Specializuje se na rozvojovou spolupráci a humanitární pomoc, udržitelný socio-ekonomický ​rozvoj ​a prevenci konfliktů.+roce 2018 byl zvolen do Zastupitelstva MČ Praha 10. Je členem Zahraničního odboru strany, v minulosti působil v předsednictvu [[https://​pp-international.net/​about-ppi|Pirate Parties International]] - organizaci sdružující pirátské strany z celého světa, kterou mj. zastupoval na jednání [[https://​www.pirati.cz/​tiskove-zpravy/​pirati-promluvili-v-osn-o-potrebe-platforem-pro-demokratickou-diskuzi.html|Komise pro sociální ​rozvoj ​OSN]]. V roce 2019 kandidoval do Evropského parlamentu.
  
-Pracoval pro Organizaci spojených národů (OSN) Mongolsku (2007-8)na Šalamounových ostrovech (2010-2012) ​a v Afghánistánu (2017)Českou republiku reprezentoval ve dvou volebních pozorovatelských misích Organizace pro bezpečnost a spolupráci ​Evropě ​(OBSEv Makedonii ​v Moldavsku (2014).+Vystudoval VŠE v Praze hlavní specializaci Informační systémy a technologie, a několik let pracoval jako IT konzultant ​oblasti SAP ERPVedlejší specializace Mezinárodní rozvojová studia ho však po absolutoriu ​(2006nasměrovala do oblasti zahraniční politiky ​mezinárodních vztahů.
  
-Kromě práce ​pro mezinárodní organizace rovněž působil české státní správěV České rozvojové agentuře pracoval ​na přípravě a realizaci dvoustranných ​projektů ​rozvojové spolupráce s Palestinou ​MongolskemPro Ministerstvo zahraničních ​věcí ČR koordinoval informační kampaň Evropské komise „Evropský rok pro rozvoj (EYD2015)“. Vedl oddělení mezinárodní spolupráce Národního ústavu pro vzdělávání (MŠMT), kde mj. řídil ​Národní centrum EuropassVe Fondu dalšího vzdělávání (MPSV) koordinoval vznik projektového portfolia ​oblasti dalšího vzdělávání v rámci Evropského sociálního fondu (Operační program Zaměstnanost). V rámci "​Agendy 2030" OSN spolupracoval s Úřadem vlády na implementaci strategického rámce udržitelného rozvoje „Česká republika 2030“. Po volbách do poslanecké sněmovny ​říjnu 2017 působil jako dočasný asistent nově zvolených poslanců Olgy Richterové ​Mikuláše Ferjenčíka+Pracoval ​pro Organizaci spojených národů (OSN) [[http://​www.mn.undp.org|Mongolsku]] (projekty socio-ekonomického rozvoje), [[http://​www.pacific.undp.org/​content/​pacific/​en/​home.html|na Šalamounových ostrovech]] (projekt ​usmíření dvou kmenů po ozbrojeném konfliktu) ​[[https://​www.unocha.org/​afghanistan|Afghánistánu]], kde spoluřídil ​humanitární fond OSN. Českou republiku reprezentoval ve dvou volebních pozorovatelských misích [[https://​www.osce.org/​elections|Organizace pro bezpečnost a spolupráci ​Evropě]] (OBSE) v Makedonii ​v Moldavsku.
  
-Vychovává tři děti, které jsou hlavním důvodem, ​proč se stále ​častěji angažuje ​na zlepšování životních podmínek ​v České republice.+Kromě práce pro mezinárodní organizace rovněž působil v české státní správě. V rámci Ministerstva zahraničních věcí pracoval v [[http://​www.czechaid.cz/​o-nas|České rozvojové agentuře]] na přípravě a realizaci projektů rozvojové spolupráce v Asii a na Blízkém východě. Pro Generální ředitelství ​pro mezinárodní spolupráci a rozvoj Evropské komise (DG DEVCO) resp. Ministerstvo zahraničních věcí ČR koordinoval informační kampaň EU [[https://​www.mzv.cz/​jnp/​cz/​zahranicni_vztahy/​rozvojova_spoluprace/​dvoustranna_zrs_cr/​sektory_projekty/​evropsky_rok_pro_rozvoj/​evropsky_rok_pro_rozvoj_2015_byl_dne_9.html|Evropský rok pro rozvoj (EYD2015)]]. Vedl oddělení mezinárodní spolupráce Národního ústavu pro vzdělávání (MŠMT), kde mj. řídil [[http://​www.europass.cz|Národní centrum Europass]] financované z Generálního ředitelství pro vzdělávání a kulturu (DG EAC), kde v konsorciu s British Council vyhrál tender Evropské komise ​na projekt [[https://​www.libya-businessnews.com/​2013/​03/​29/​eu-project-enhances-employability|transformace systému odborného vzdělávání v Libyi]]. Ve Fondu dalšího vzdělávání (MPSV) koordinoval vznik projektového portfolia za 1.1 mld Kč v oblasti dalšího vzdělávání v rámci Evropského sociálního fondu (Operační program Zaměstnanost). V rámci "​Agendy 2030" OSN spolupracoval s Úřadem vlády na implementaci strategického rámce udržitelného rozvoje [[https://​www.vlada.cz/​cz/​ppov/​udrzitelny-rozvoj/​cr-2030/​uvodni-stranka-144714|„Česká republika 2030“]]. Do nástupu vlády ANO podpořené KSČM v červenci 2018 krátce pracoval v Agentuře pro sociální začleňování ​Úřadu vlády ČR, kde řídil projekt financovaný z EU (Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání). 
 + 
 +Je držitelem mezinárodní certifikace ​projektovém řízení PRINCE2. Jako tzv. civilní expert MZV ČR vlastní bezpečnostní prověrku NBÚ pro stupeň utajení Tajné. Hovoří anglicky na úrovni rodilého mluvčího (studium střední školy v USA), domluví se německy a španělsky,​ pasivně ovládá ruštinu
  
 Rád nezávisle cestuje, fotografuje a miluje trekking ve vysokých horách. Rád nezávisle cestuje, fotografuje a miluje trekking ve vysokých horách.
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/ladislav_koubek.1540064553.txt.gz · Poslední úprava: 20.10.2018 19:42 autor: Ladislav.Koubek