• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Ing. Ladislav Koubek

ladislav_koubek.jpg

Ladislav Koubek (*1979, Mladá Boleslav) je členem Pirátské strany od září 2017, aktivně se podílí na činnosti Místního sdružení Praha 10, je členem Zahraničního odboru strany.

Vystudoval magisterská studia na VŠE v Praze. Vedlejší specializace Rozvojová studia ho po absolutoriu (2006) nasměrovala do oblasti mezinárodních vztahů. Specializuje se na rozvojovou spolupráci a humanitární pomoc.

Pracoval pro Organizaci spojených národů (OSN) v Mongolsku, na Šalamounových ostrovech v Pacifiku a v Afghánistánu. Českou republiku reprezentoval ve dvou volebních pozorovatelských misích Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) v Makedonii a v Moldavsku.

V České rozvojové agentuře pracoval na přípravě a realizaci projektů dvoustranné rozvojové spolupráce s Mongolskem, Kosovem a Palestinou. Pro MZV ČR koordinoval informační kampaň EU „Evropský rok pro rozvoj“. Vedl oddělení mezinárodní spolupráce Národního ústavu pro vzdělávání (MŠMT). Ve Fondu dalšího vzdělávání (MPSV) koordinoval vznik projektového portfolia v oblasti dalšího vzdělávání. Spolupracoval s Úřadem vlády na implementaci strategického rámce udržitelného rozvoje „Česká republika 2030“. Po volbách do Poslanecké sněmovny v říjnu 2017 působil jako dočasný asistent nově zvolených poslanců Olgy Richterové a Mikuláše Ferjenčíka.

Vychovává tři děti, které jsou hlavním důvodem, proč se stále častěji angažuje na zlepšování životních podmínek v České republice.

Rád nezávisle cestuje, fotografuje a miluje trekking ve vysokých horách.

KONTAKT: ladislav.koubek<zavin>pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/ladislav_koubek.1522589584.txt.gz · Poslední úprava: 01.04.2018 13:33 autor: Ladislav.Koubek