• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Ing. Ladislav Koubek

ladislav_koubek.jpg

Ladislav Koubek (*1979, Mladá Boleslav) je členem Pirátské strany od září 2017, aktivně se podílí na činnosti Místního sdružení Praha 10, je členem Zahraničního odboru strany.

Vystudoval magisterská studia na VŠE v Praze. Vedlejší specializace Rozvojová studia ho po absolutoriu (2006) nasměrovala do oblasti mezinárodních vztahů. Specializuje se na rozvojovou spolupráci a humanitární pomoc.

Pracoval pro Organizaci spojených národů (OSN) v Mongolsku, na Šalamounových ostrovech v Pacifiku a v Afghánistánu. Českou republiku reprezentoval ve dvou volebních pozorovatelských misích Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) v Makedonii a v Moldavsku.

V České rozvojové agentuře pracoval na přípravě a realizaci projektů dvoustranné rozvojové spolupráce. Pro MZV ČR koordinoval informační kampaň EU „Evropský rok pro rozvoj“. Vedl oddělení mezinárodní spolupráce Národního ústavu pro vzdělávání (MŠMT). Ve Fondu dalšího vzdělávání (MPSV) koordinoval vznik projektového portfolia v oblasti dalšího vzdělávání. Spolupracoval s Úřadem vlády na implementaci strategického rámce udržitelného rozvoje „Česká republika 2030“. Po volbách do Poslanecké sněmovny v říjnu 2017 působil jako dočasný asistent nově zvolených poslanců Olgy Richterové a Mikuláše Ferjenčíka.

Vychovává tři děti, které jsou hlavním důvodem, proč se stále častěji angažuje na zlepšování životních podmínek v České republice.

Rád nezávisle cestuje, fotografuje a miluje trekking ve vysokých horách.

KONTAKT: ladislav.koubek<zavin>pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/ladislav_koubek.1522588927.txt.gz · Poslední úprava: 01.04.2018 13:22 autor: Ladislav.Koubek