• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » karel_kadlec

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

lide:karel_kadlec [22.01.2020 04:55] (aktuální)
karel.kadlec vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +Asi bych měl natrénovat nejprve na pískovišti,​ ale čas je neúprosný....
  
 +Jmenuji se Karel Kadlec, je mi 47 roků a žiju v obci Prysk. Náš starosta nyní zastává funkci náměstka pro dopravu Liberecký kraj. Já jsem pracoval na stejném plánu strategie rozvoje Libereckého kraje jako náš lídr do Krajských voleb, <color #​ed1c24>​Zbynek.Miklik</​color>,​ a tak si rozšířil zkušenosti poprvé získané někdy kolem roku 2000, kdy jsem se účastnil na přípravě plánu pro Českou Lípu. Ve volném čase studuji tlusté knihy KSB - Dostatečně všeobecné teorie řízení. Také úzkostlivě sleduji dění v politice a mezinárodní situaci včetně, tzv. "​alternativy"​.
 +
 +<color #​22b14c>​Máma mi říká:</​color>​ "​Nekoukej na zprávy, nezabývej se tou politikou. Jsou za to placení a ty se jen zbytečně zatěžuješ."​ Ve skrytu duše však doufám, že se její slova nevyplní, a že účastnit se správy věcí veřejných je správné.
 +
 +V současné době jsem v důchodu a pracuji jako freelancer. Připravuji vlastní řešení IS pro provoz supermarketu. Je to charitativní nevýdělečná činnost pro rodinu. Jak se dá tušit, mezi mé "​zájmy"​ patří technika. O počítače jsem profesionálně pečoval přes 20 roků. Jak šel čas od MS-DOSu, přes Linux, až po Windows 10. Nejsem omezený jen třídou PC. Rozumím i technologickým zařízením,​ neboť jsem l.p. 1990 vystudoval střední v oboru automatizační technika.
 +Jsem držitelem povolení pro provoz vysílací stanice radioamatérské služby. V USA je to ještě pořád důležitá,​ ale již také upadající,​ ale stále ještě vážená služba k zajištění komunikace pro případ krizové situace. Také charitativně zajišťuji provoz serveru [[http://​websdr.hrad-doubravka.cz]]. Charitativně se účastním na přípravě plánu kyber-bepečnosti Pirátské strany.
 +
 +Nemám vlastní rodinu. Snažím se o rekonstrukci svého obydlí/​domu v Prysku. Do budoucna bych chtěl zastupovat zájmy pirátské strany v europarlamentu. Budu se zasazovat za **světový mír** //​(bezpečnost)//,​ zdravou stravu a životní prostředí pro všechny piráty a pirátky.
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.