• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Bednář

Toto je starší verze dokumentu!


Jan Bednář

jan_bednar.jpg

Jan Bednář (* 24. únor 1993) narodil se a žije v Pardubicích.(Pardubičky, Obvod IV.) Členem České Pirátské strany je od května 2018. V roce 2018 kandidoval za Piráty na město na 12. místě a v Obvodě IV. na 3. místě. (Zde vytvořil koalici s KPP) V roce 2020 kandidoval v krajských volbách na 28. místě. Je členem Komise pro strategii a rozvoj na MO IV Pardubice.

Studoval výtvarný obor na ZUŠ od 6 do 15 let. Poté vystudoval Grafický design na střední v Ústí nad Orlicí. Nyní dochází na Univerzitu Pardubice na obor Kulturní dějiny. Kde píše bakalářní práci na téma porovnání vzniku třech obchodních domů v Pardubicích.

Pracoval jako grafický designér u ML Promotion s.r.o. a E-smile. Dnes pracuje jako produkční Pardubického pirátského centra a grafik.

Účastní se veřejných akcí nebo je sám pořádá. Nejvíc ho žene do politiky bod Participace. Kdy věří, že zapojení občanů do utváření okolí z nich udělá aktivní občany, kteří pro demokracii jsou nejzásadnější. Cestuje po světě i po ČR. Miluje kolo. Podporuje vegany. Chce zlepšit životní prostředí. Nedá nad své přátele. Má titul dračího jezdce.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jan_bednar.1600773432.txt.gz · Poslední úprava: 22.09.2020 11:17 autor: jan.bednar1