• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Barbora Hradečná

Barbora Hradečná se narodila 10. dubna 1985 v Karlových Varech. Na 5 let se z rodného města přestěhovala do Aše, aby na vlastní kůži zjistila, jak moc trudný může být život v českém příhraničí. Aby to tam bylo alespoň trochu veselejší, provozovala zde cca 2 roky undergroundový hudební klub. I přes jeho poněkud kratší existenci zde vystoupilo mnoho zvučných jmen (namátkou James Cole, Hentai Corporation či WWW Neurobeat s Pavlem Fajtem).

V dubnu 2013 se stala členkou České pirátské strany a je spoluzakladatelkou místního sdružení v Aši.

Krátce po studiích zakotvila v advokacii, kde působila dva roky na pozici advokátního koncipienta. Vždy ale byla tak trochu rebel a razí heslo, že práce by měla hlavně bavit a naplňovat a sny se mají plnit. Z tohoto důvodu přešla do neziskového sektoru, kde působila 5 let. Na pozici sociální pracovnice v obecně prospěšných společnostech se specializovala především na dluhové a právní poradenství. Vedla kurzy finanční gramotnosti jak pro školy, tak pro veřejnost. Jako zástupce neziskového sektoru působila v komisi prevence kriminality a komunitního plánování.

Nejzajímavějším setkáním pak pro ni bylo v rámci mezinárodního projektu Fotbal pro rozvoj s keňskou organizací Mysa Kenya, která se snaží pozitivně působit v největším nairobském slumu.

Od roku 2012 její pozornost směřuje na vše, co souvisí s lidskou psyché. V roce 2012 prošla terapeutickým výcvikem I. stupně, metoda vycházející ze systematické psychoterapie, a v roce 2013 vstoupila do 3-letého sebezkušenostního výcviku. Po jeho úspěšném dokončení se krátce věnovala osobnímu koučinku a od září 2016 věnuje Pirátům i veškery svůj pracovní čas.

Od října 2016 do teď pracuje jako koordinátorka dobrovolníků pro Českou pirátskou stranu a podílela se na volební kampani do Sněmovny (třeba na lodi :-D ).

Motto: „Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti, když řešení nemá, starosti nepomohou.“

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.