• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Toto je starší verze dokumentu!


alice-hamalova.jpeg

Alice Hamalová (* 2. května 1990) je člen strany od března 2018, pocházející z města Krnov, nacházejícího se ve Slezsku. Od roku 2013 žije na Praze 8, nyní v Kobylisích, dříve na Palmovce.

Alice vystudovala osmileté Gymnázium Krnov, kde maturovala z chemie. Studuje na Fakultě technologie ochrany prostředí VŠCHT Praha. V průběhu studia se specializuje na životní prostředí, analytiku a úpravu vody. Dříve pracovala ve farmaceutické firmě na klinických testech, podílela se na zajištění chodu laboratoří a přípravě léčebného přípravku rakoviny. Absolvovala pracovní pobyt v Pekingu, kde zaučovala čínské kolegy a zlepšovala chod laboratoří.

V současnosti pracuje jako specialistka (technoložka) čistých prostor v laserových laboratořích Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR, kde má na starosti dokončování a chod laboratoří, školení kolegů z celého světa a přípravu a kontrolu technických dokumentů.

Dříve se věnovala práci s mládeží v rámci organizace Tensing pod záštitou YMCA. V rámci Pirátů se angažuje v aktivitách souvisejících s MČ Praha 8 a v oblastech životního prostředí. Podílí se na dobrovolné výuce počítačové gramotnosti v seniorském domě Rosa ve Střelničné ulici.

Za pirátské místní sdružení na Praze 8 kandiduje jako lídr do komunálních voleb 2018.

Mezi její zájmy patří tanec, zpěv, hudba, společenské a šifrovací hry, LARP, sjezdové lyžování, cyklistika, pěší turistika, historie, četba beletrie a poezie, počítačové hry.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.