• @cen_zo has delete permissions
  • @cen_regp has read permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
zo:info [10.03.2012 21:56]
Jakub Michalek
zo:info [07.05.2012 17:54] (aktuální)
Jakub Michalek
Řádek 5: Řádek 5:
 Česká pirátská strana je členkou mezinárodní organizace [[http://​www.pp-international.net/​|Pirate Parties International (PPI)]]. Omezení kopírovacího monopolu, více demokracie v Evropské unii a další podobné cíle vyžadují úzkou mezinárodní spolupráci všech Pirátských stran. Česká pirátská strana je členkou mezinárodní organizace [[http://​www.pp-international.net/​|Pirate Parties International (PPI)]]. Omezení kopírovacího monopolu, více demokracie v Evropské unii a další podobné cíle vyžadují úzkou mezinárodní spolupráci všech Pirátských stran.
  
-{{ acta-protest.png?​300|Mezinárodní protesty proti ACTA}} Spolupracujeme například  +{{ acta-protest.png?​300|Mezinárodní protesty proti ACTA}} Spolupracujeme například ​s: 
-  * s původní ​Pirátskou stranou ve Švédsku, jejíž představitelé Prahu několikrát navštívili (europoslankyně Amelia Andersdotter,​ zakladatel Rick Falkvinge) a     +  * **Pirátskou stranou ve Švédsku**, jejíž představitelé Prahu několikrát navštívili (europoslankyně Amelia Andersdotter,​ zakladatel Rick Falkvinge) a     
-  * také s Pirátskou stranou v Německu, jejíž člen [[http://​www.piratenfraktion-berlin.de/​2011/​12/​14/​pavel-mayer/​|Pavel Mayer]] (dnes poslanec berlínského Parlamentu) pochází z Česka.+  * **Pirátskou stranou v Německu**, jejíž člen [[http://​www.piratenfraktion-berlin.de/​2011/​12/​14/​pavel-mayer/​|Pavel Mayer]] (dnes poslanec berlínského Parlamentu) pochází z Česka.
  
 Pirátské strany společně zorganizovaly několik celoevropských akcí, například mirrorování serverů Wikileaks na konci roku 2010 nebo demonstrace proti kontroverzní smlouvě ACTA v únoru 2012 (místa demonstrací na mapce). K Pirátskému hnutí patří i poskytnutí pomocné ruky, když je to nutné; tak jsme například v roce 2011 pomáhali Pirátům v Berlíně v jejich kampani, která byla korunována ziskem 15 křesel v Berlínském parlamentu. Pirátské strany společně zorganizovaly několik celoevropských akcí, například mirrorování serverů Wikileaks na konci roku 2010 nebo demonstrace proti kontroverzní smlouvě ACTA v únoru 2012 (místa demonstrací na mapce). K Pirátskému hnutí patří i poskytnutí pomocné ruky, když je to nutné; tak jsme například v roce 2011 pomáhali Pirátům v Berlíně v jejich kampani, která byla korunována ziskem 15 křesel v Berlínském parlamentu.
  
-V roce 2010 jsme hostovali mezinárodní Pirátskou konferenci. Na našich akcích jsme dále přivítali Piráty z Rakouska, Lucemburska,​ Rumunska, Ruska, Bulharska, Bosny, Srbska. V dubnu 2012 máme velkou čest pořádat zasedání Valného shromáždění PPI, kterého se účastní přední představitelé Pirátského hnutí.+{{:​zo:​ppi_konf.jpg?​650|Konference Pirate Parties International v Praze}}
  
-Klíčová Pirátská témata konzultujeme také s významnými osobnostmi ​svobodného ​hnutí, například Richardem Stallmanem.+V roce 2010 jsme hostovali mezinárodní Pirátskou konferenci. Na našich akcích jsme dále přivítali Piráty z Rakouska, Lucemburska,​ Rumunska, Ruska, Bulharska, Bosny a Srbska. V dubnu 2012 jsme měli velkou čest pořádat zasedání Valného shromáždění <​html><​acronym title="​Pirate Parties International">​PPI</​acronym></​html>,​ kterého se zúčastnili přední představitelé Pirátského hnutí. 
 + 
 +Klíčová Pirátská témata konzultujeme také s významnými osobnostmi hnutí ​svobodného software, například Richardem Stallmanem.
  
 ===== BOX:related ===== ===== BOX:related =====
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.