• helena.vondrakova has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Celostátní volební výbor

Celostátní volební tým pro volby tvoří volební výbor, který vykonává některé funkce předsednictva a volební koordinátor.
Volební výbor je zřízen podle volebního řádu republikovým předsednictvem, které na něj přenáší své kompetence týkající se volební kampaně, zejména schvalování záměrů, schvalování pracovního rozpočtu, řešení strategických otázek kampaně a úkolování volebního štábu a dohled nad ním. Volební výbor se dále řídí jednacím řádem.
Volební koordinátor podléhá volebnímu výboru. Jde o stálou pozici asistenta volebního manažera a koordinátora volebních kampaní. Jeho hlavním úkolem je tvorba aktualizace strategických materiálů, zachování dobré praxe, kontinuity a zkušeností z jednotlivých kampaní. Propojuje jednotlivé volebních týmy napříč republikou s volebním výborem. Dalšími úkoly jsou organizace centrálních kampaňových aktivit (typicky tour po krajích), zpracovávání povolebních nebo finančních analýz či hledání inspirace a úspor.

Struktura kampaní 2022 je popsána zde.

Složení volebního výboru

Ve volebním výboru má aspoň po jednom zástupci příslušné předsednictvo a mediální odbor strany. Většina členů volebního výboru musí být členové strany.

Volební výbor aktuálně tvoří:

Dále

Volební koordinátor

Funkci volebního koordinátora obsadil v září roku 2019 Pavel Štěpánek. Pro kampaň 2022 je také jmenován Volebním Manažerem a Hospodářem.

Zobrazit štítek

Skrýt štítek

tým:
Volební výbor
značka:
VV
typ:
celostátní, ostatní
nadřízený:
Republikové předsednictvo
účel:
Vykonává některé kompetence předsednictva týkající se volební kampaně; zejména schvalování záměrů; schvalování pracovního rozpočtu; řešení strategických otázek kampaně a úkolování volebního štábu a dohled nad ním.

Na tuto stránku odkazují tyto stránky.

1) výměna zde
© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
volby/start.txt · Poslední úprava: 14.07.2023 13:52 autor: vojtech.pikal