• helena.vondrakova has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Celostátní volební výbor

Celostátní volební tým pro volby tvoří volební výbor, který vykonává některé funkce předsednictva a volební koordinátor.
Volební výbor je zřízen podle volebního řádu republikovým předsednictvem, které na něj přenáší své kompetence týkající se volební kampaně, zejména schvalování záměrů, schvalování pracovního rozpočtu, řešení strategických otázek kampaně a úkolování volebního štábu a dohled nad ním. Volební výbor se dále řídí jednacím řádem.
Volební koordinátor podléhá volebnímu výboru. Jde o stálou pozici asistenta volebního manažera a koordinátora volebních kampaní. Jeho hlavním úkolem je tvorba aktualizace strategických materiálů, zachování dobré praxe, kontinuity a zkušeností z jednotlivých kampaní. Propojuje jednotlivé volebních týmy napříč republikou s volebním výborem. Dalšími úkoly jsou organizace centrálních kampaňových aktivit (typicky tour po krajích), zpracovávání povolebních nebo finančních analýz či hledání inspirace a úspor.

Složení volebního výboru

Ve volebním výboru má aspoň po jednom zástupci příslušné předsednictvo a mediální odbor strany. Většina členů volebního výboru musí být členové strany.

Volební výbor aktuálně tvoří:

Volební koordinátor

Funkci volebního koordinátora obsadil v září roku 2019 Pavel Štěpánek.

Hospodáři

Hospodáři volebního týmu jsou

Volební účet pro volby do zastupitelstev krajů 2020

Prostředky na volby do zastupitelstev krajů jsou v rozpočtové položce KRAJSKÉ VOLBY 2020 a odcházejí z volebního účtu.

Zobrazit štítek

Skrýt štítek

tým:
Volební výbor
značka:
VV
typ:
celostátní, ostatní
účel:
Vykonává některé kompetence předsednictva týkající se volební kampaně; zejména schvalování záměrů; schvalování pracovního rozpočtu; řešení strategických otázek kampaně a úkolování volebního štábu a dohled nad ním.

Na tuto stránku odkazují tyto stránky.

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.