• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Zasedání republikového výboru v Praze

Piráti zasedají V sobotu 30.11.2013 se v Praze koná zasedání republikového výboru Pirátů, což je vnitrostranický zastupitelský orgán, který určuje ideologické a programové směřování strany. V základním směřování Pirátů se žádné změny nechystají, zasedání bude spíše organizačního charakteru.

~~READMORE~~

Na pořadu jednání je především projednání rozpočtu Pirátské strany na rok 2014, ve kterém mají být zahrnuty různé veřejně prospěšné projekty a kampaně. Vzhledem k vnitřním pravidlům hospodaření Pirátů nebudou peníze ze státního příspěvku použity na propagaci, nýbrž jen na takové aktivity, které mají reálný veřejný benefit (ať už jde o pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, analýzy a připomínkování zákonů a jiné).

Dále se republikový výbor bude zaobírat přípravou na volby do Evropského parlamentu, které jsou pro pirátské hnutí klíčové. Probírat se budou i komunální volby a mimořádné senátní volby ve Zlínském kraji.

Republikový výbor rovněž projedná organizační záležitosti ohledně pořádání zasedání celostátního fóra strany, které je tvořeno všemi jeho členy a je naplánováno na leden 2014.

Kontakt

Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru, adam.skorepa@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.