• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Zasedání republikového výboru v Praze

Piráti zasedají V sobotu 30.11.2013 se v Praze koná zasedání republikového výboru Pirátů, což je vnitrostranický zastupitelský orgán, který určuje ideologické a programové směřování strany. V základním směřování Pirátů se žádné změny nechystají, zasedání bude spíše organizačního charakteru.

Na pořadu jednání je především projednání rozpočtu Pirátské strany na rok 2014, ve kterém mají být zahrnuty různé veřejně prospěšné projekty a kampaně. Vzhledem k vnitřním pravidlům hospodaření Pirátů nebudou peníze ze státního příspěvku použity na propagaci, nýbrž jen na takové aktivity, které mají reálný veřejný benefit (ať už jde o pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, analýzy a připomínkování zákonů a jiné).

Dále se republikový výbor bude zaobírat přípravou na volby do Evropského parlamentu, které jsou pro pirátské hnutí klíčové. Probírat se budou i komunální volby a mimořádné senátní volby ve Zlínském kraji.

Republikový výbor rovněž projedná organizační záležitosti ohledně pořádání zasedání celostátního fóra strany, které je tvořeno všemi jeho členy a je naplánováno na leden 2014.

Kontakt

Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru, adam.skorepa@pirati.cz

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.