• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Tiskové zprávy

V senátních volbách se ukáže pětice Pirátských kandidátů

Senát Libor Špaček, Roman Kučera, Martin Zíka, Luděk Maděra a Miloslava Pošvářová. To jsou jména kandidátů, které Piráti staví do senátních voleb. První čtyři kandidují čistě za Českou pirátskou stranu, poslední jmenovaná jde do boje o senátní křeslo v koalici se Stranou zelených. Dále podporujeme kandidáta Strany zelených ve volebním obvodu Praha 5 a Praha 13 Václava Lásku.

Přehled účtů Pirátské strany

Výpis z účtu Piráti vždy byli příkladem transparence a vedli přehledné a průhledné účetnictví. Jsme přesvědčeni o tom, že pro získání důvěry občanů je potřeba politickou stranu co nejvíce otevřít veřejnosti. Pirátská strana čerpá svůj politický kredit z velké části právě z transparentnosti naší činnosti, která se netýká pouze našeho přístupu ke zveřejňování výdajů, nýbrž i dalších vnitrostranických procesů, které probíhají na Internetu a existuje o nich veřejně dostupný záznam.

Piráti dávají příklad, jak mají politici hospodařit s penězi

Státní příspěvek Česká pirátská strana schválila dne 30. listopadu 2013 rozpočet Pirátů na rok 2014. Piráti chtějí peníze ze státního příspěvku dát do veřejně prospěšných projektů, využít v pilotním provozu participativní rozpočtování a postavit financování strany na členských příspěvcích v dobrovolné výši.

11.08.2014 08.08.2013
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.