• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst

Tiskové zprávy

Proti cenzuře a špehování demonstrovalo šest set lidí, ministerstvo vnitra převzalo výzvu Pirátů

Pochod za svobodu internetu dorazil k Úřadu vlády

Na demonstraci za svobodný Internet zorganizovanou Českou pirátskou stranou přišlo v sobotu 20. února podpořit síť bez cenzury a špehování i přes deštivou nepřízeň počasí přibližně šest set lidí. Akce začala na pražském Klárově a na zdejším pódiu se během první hodiny u mikrofonu vystřídalo několik odborníků na Internet, kteří vysvětlovali, jaká potenciální mračna se stahují nad svobodou slova a anonymitou ve virtuálním světě.

Demonstrace za Svobodný Internet v Praze na Klárově už tuto sobotu

Protest proti cenzuře, šmírování a omezování osobních svobod

Praha 18. 2. Praha 2016. Na pražském Klárově se v sobotu 20. února 2016 ve 14 hodin uskuteční demonstrace za Svobodný Internet, kterou pořádá Česká pirátská strana. Zúčastní se jí i přední odborníci a uznávané autority v oboru Ondřej Neff, Josef Šlerka, Jan Vobořil, Daniel Dočekal a Michal Feix. Kromě projevů řečníků proběhne i doprovodný program plný zábavy a sarkasmu. Demonstrace vyvrcholí průvodem k budově Ministerstva vnitra ČR, kterému také adresujeme výzvu: Tři kroky k obraně svobodného Internetu v ČR 2016.

Piráti svolávají demonstraci za svobodu Internetu na 20. února do Prahy

Česká pirátská strana svolala na sobotu 20. února od 14:00 demonstraci za zachování svobodného Internetu v České republice. Piráti chtějí vytvořit protiváhu tlaku, pod kterým se svobodný Internet ocitá.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.