• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Sázkaři věří Pirátům

Sázkaři Pirátům věří, kurz neustále klesáSázkaři věří, že Česká pirátská strana má šanci vstoupit do poslanecké sněmovny. Sázková kancelář Fortuna vypsala ve čtvrtek 8. srpna kurzy na vstup jednotlivých politických stran do poslanecké sněmovny. Pirátům přiřkla nepříliš příznivý kurz 50:1. Tipující ovšem berou pobočky Fortuny takřka útokem a kurz neustále klesá. V současné době už je na úrovni 15:1.

~~READMORE~~

„Jestli si sázkaři chtějí z voleb odnést i něco jiného než jen dobrý pocit, měli by si vsadit dříve, než kurz klesne ještě níže.“ konstatuje Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Pirátů.

Po zastavení ACTA minulý rok, vítězství ve studentských volbách a zvolení Libora Michálka do Senátu jsou Piráti připraveni na boj o postup do sněmovny. Věří, že přetrvávající korupční jednání současných parlamentních stran voliče přiměje hledat alternativu. Zároveň dokazují, že princip otevřenosti, který na rozdíl od ostatních aplikují sami na sobě, pomáhá ve voličích vybudovat důvěru, která není založena pouze na slovech.

„Jako občany už nás přestávají bavit neustálé řeči o transparentnosti a boji s korupcí, které nevedou k žádným činům. Začali jsme hlavně sami u sebe a v tom se od ostatních stran lišíme, Náš bankovní účet si stejně jako účetnictví i s jednotlivými doklady můžete prohlédnout na Internetu.“ dodává místopředseda strany Jakub Michálek.
„Výhru si nejlépe a snadno pojistíte tím, že půjdete k volbám a přesvědčíte svoje přátele a rodinu, aby si vsadili taky,“ uzavírá Petr Vileta, vedoucí Finančního odboru.

Odkaz na sázku: Sázka na Piráty

Kontakt

Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Pirátů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.