• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Piráti vyhráli studentské volby

Pirátská strana získala nejvyšší počet hlasů ve studentských volbách. Zisk 20,6 procent přinesl Pirátům ve volbách, které jsou přípravou na krajské volby v roce 2012, vítězství.

~~READMORE~~

„Děkujeme za tak masivní podporu ze strany mladých lidí. Na jednom z našich plakátů je heslo „Zeptejte se svých dětí, proč volí Piráty“. Po dnešku bych ho mohl změnit na „Zeptejte se svých dětí, proč pětina z nich volí Piráty“. Pokud by se ptala maminka mě, řekl bych jí, že proto, že Piráti mají konkrétní program, kterému mladí rozumí. Proto děkujeme všem, co dnes hlasovali, že si uvědomují, jak se starat o svou budoucnost.“ říká předseda Pirátů Ivan Bartoš.

„Celé krajské volby nás provází symbolika čísla 93. Ročník 93 jde totiž poprvé do voleb a to je přesně ta generace, která nás podporuje. A číslo 93 je i číslo, které jsme dostali jako číslo volební. Doufáme, že i volební výsledek nebude horší než 9,3%. Volební vítězství není pro Pirátské strany hlavním cílem, nýbrž pouze jedním z prostředků, jak prosadit vizi transparentního státu, který respektuje soukromí občanů, revizi politiky informačních monopolů a změnu přístupu k takzvanému duševnímu vlastnictví,“ dodává místopředseda Pirátů Mikuláš Ferjenčík.

Kontakt

Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Pirátů, 737 943 770

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.