• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Piráti posílají Vzkaz Evropě

Česká pirátská strana dnes zahájila další fázi volební kampaně do Evropského parlamentu. Česko i Moravu zaplavily plakáty a letáky, kam mohou občané napsat svůj vzkaz Evropě. „Zatímco ostatní strany žalují občany zato, že kreslí po jejich plakátech, my je k tomu naopak vybízíme,“ říká předseda pirátů Ivan Bartoš. Nejlepší vzkazy příznivců budou vystaveny na webu www.volimpiraty.eu.

~~READMORE~~

V kampani Vzkaz Evropě mohou občané na vylepené nebo vytištěné plakáty Pirátů napsat svůj vzkaz. Piráti tak chtějí do kampaně aktivně zahrnout nejen své voliče, ale také všechny, ostatní, kterým není postavení České republiky v Evropě lhostejné. „Vybízíme občany, aby své vzkazy Evropě vyfotili mobilem, poslali nám je a nasdíleli na sociálních sítích,“ říká Bartoš. „Zajistíme, aby naši voliči byli slyšet – a tohle je jeden ze způsobů.“

Distribuce volebních plakátů a letáků se vzkazem Evropě probíhá po celé České republice. Zároveň jsou plakáty a letáky k dispozici v elektronické podobě, takže je mohou dobrovolníci v kampani tisknout dle potřeby i individuálně, případně je modifikovat či doplňovat.“Chceme naší kampaní vyprovokovat a zaktivizovat voliče. K tomu, abychom dali voličům vědět, že s nimi počítáme, nepotřebujeme ultradrahé reklamní plochy. Evropa je naše moře, a tyhle plakáty, prostřednictvím kterých s voliči promlouváme společnou řečí, jsou důkazem toho, že jsme všichni na jedné lodi,” dodává Ivan Bartoš, předseda Pirátů a lídr kandidátky do Evropského parlamentu.

Kontakt

Ivan Bartoš, předseda Pirátů a leader kandidátky, ivan.bartos@pirati.cz, GSM 603341378

Janek Wagner, pověřený vedením MO, janek.wagner@pirati.cz, GSM 774526359

Odkazy

Plakáty a letáky v elektronické podobě - http://www.pirati.cz/mo/grafika/volby_ep_2014

Volební web Pirátů - http://www.volimpiraty.eu/

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.