• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Piráti děkují za hlasy

Ivan Bartoš zdraví voličeDěkujeme všem voličům, kteří dali Pirátům šanci a prostřednictvím svého hlasu nám vyjádřili svou podporu. Od posledních voleb do poslanecké sněmovny jsme ztrojnásobili náš volební výsledek a v celkovém pořadí jsme byli devátí.

~~READMORE~~

Pirátskou stranu volilo 132 417 voličů, v roce 2010 to bylo 42 323 voličů. Získali jsme 2,66 % hlasů. Současně jsme díky vám získali finanční příspěvek na naši činnost 13 241 700 Kč, díky moc, žádný z vašich hlasů nepropadl! I nadále budeme usilovně pracovat na otevírání státu, budeme bojovat s copyrightovými monopolisty, budeme bránit nástupu šmírování a zůstaneme stranou postavenou na přímé demokracii.

Piráti získali ve volbách více hlasů než strany, se kterými jsou spojeni prezident Zeman i exprezident Klaus, dohromady. Je vidět, že voliči hledají alternativu a Piráti ve volební zkoušce obstáli. Když zohledníme mediální embargo téměř až hraničící s cenzurou Pirátů ve veřejných sdělovacích prostředcích, je poznat, že se lidé pozvolna osvobozují z vlivu mainstreamových médií a dokáží se samostatně informovat a rozhodovat.

Výsledky voleb vnímáme jako signál od voličů, že se musíme více snažit, abychom si získali jejich důvěru. Jsme přesvědčeni, že naše témata jako svoboda informací nebo ochrana soukromí budou v následujících měsících rezonovat společností, a nehodláme usnout na vavřínech. Pokud chcete podpořit Pirátskou politiku, přidejte se na palubu!

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.