• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Ivo Vašíček kandiduje za Pirátskou stranu do Senátu

hmac: : tiskove-zpravy:ivo-vasicek-kandiduje-za-piratskou-stranu-do-senatu

Praha, 26.1.2011 – tisková zpráva České pirátské strany

Republikový výbor České pirátské strany potvrdil 3. místopředsedu ČPS, PaedDr. Ivo Vašíčka, jako kandidáta do Senátu ČR v kladenském obvodě. Oficiální přihláška byla dnes podána.

Ivo Vašíček se narodil 5.12.1961 v Olomouci. Má tři děti. Vyrůstal a studoval v Brně, kde v roce 1986 získal titul PaedDr.. Učil na ZŠ i VŠ. Na přelomu roku 1989/90 byl krátce politicky aktivní v Občanském fóru. Do roku 1997 v různých manažerských pozicích řídil rozvoj telekomunikační firmy v rámci Evropy. Od roku 1998 poskytuje se svou vlastní firmou odborné manažerské služby českým i nadnárodním společnostem. Největší úspěchy má při formulacích strategií a při krizovém řízení.

Ke středním Čechám má Ivo vřelý vztah, přes deset let života prožil v obci Zvole a situaci občanů kteří denně dojíždějí za prací do Prahy tak dobře rozumí.

Příspěvky na volební kampaň posílejte na účet ČPS 2100048174/2010 s variabilním symbolem 190000. Děkujeme!

Svojí politickou angažovaností chce společnosti pomoci zvládnout strukturální změny vyvolávané rozvojem technologií. Je prezidentem ČIMIB (Český institut manažerů informační bezpečnosti). Právo na svobodné šíření informací a na soukromí považuje za základ všech osobních svobod. Ivo Vašíček je také VIP bloggerem na portálu idnes.cz. Jeho články můžete nalézt na adrese: http://vasicek.blog.idnes.cz/.

Ivo Vašíček svou kandidaturu komentoval: "Současný politický systém hájí zájmy podnikatelských skupin a nadnárodních korporací. Nemohu to zatím změnit. V roli senátora budu získávat pro občany důležité informace a sdílet je na Internetu.“

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.