• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Ivan Bartoš obhájil funkci předsedy Pirátů

CF Leden 2014 V sobotu 18. ledna na Celostátním fóru Pirátů v Pardubicích proběhla volba předsedy a čtyř místopředsedů. Nejprve proběhla volba předsedy: Ivan Bartoš obhájil post předsedy, když získal 89 hlasů ze 116 a porazil v prvním kole oba protikandidáty.

~~READMORE~~

Místopředsedové Pirátů byli zvoleni z dvanácti kandidátů. První místopředsedkyní byla zvolena ve druhém kole volby PhDr. Lenka Wagnerová, která funkci místopředsedkyně obhajovala. Druhým místopředsedou se stal Michal Havránek, nově zvolený předseda krajského sdružení Ústeckého kraje. Třetí místopředsedkyní byla zvolena Janka Michailidu, místopředsedkyně pražského krajského sdružení, a čtvrtým místopředsedou Tomáš Vymazal, předseda krajského sdružení Jihomoravského kraje.

Celostátnímu fóru se představili i kandidáti na leadra Pirátů ve volbách do Evropského parlamentu: Ivan Bartoš, Adam Skořepa, Marcel Kolaja a Libor Špaček. Volba leadra proběhne online, stejně jako primární volby.

Ivan Bartoš uvedl: „Letošní rok bude pro Piráty rokem změny. Dostali jsme určitý mandát od voličů a získané prostředky musíme využít na profesionalizaci řady činností. Chceme uspět ve volbách do Evropského parlamentu i v komunálních volbách lépe než ve volbách do poslanecké sněmovny.“

Podrobnější informace o volbě předsednictva si můžete přečíst na fóru Pirátů.

Kontakt

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., předseda Pirátů, ivan.bartos@pirati.cz, 603 415 378

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.