• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Děčínské VyOsení se blíží

Ústecké krajské sdružení České pirátské strany společně s o.s. Road Rebels pořádají historicky první ročník jednodenního festivalu svobodné hudby VyOsení v Děčíně! Zveme všechny příznivce, kolemjdoucí a všechny, jimž není lhostejná svoboda a kultura, v sobotu 29. března 2014 do znovuotevřeného klubu Zarabanda!

Historicky první Pirátské VyOsení v městě Děčíně se koná v sobotu 29. března 2014 od 19.30 ve znovu otevřeném, kdysi legendárním klubu Zarabanda. Za jeho obnovením stojí místní občanské sdružení Road Rebels, které poskytují kapelám veškerý komfort a profesionální nazvučení. Pirátům pak poskytují prostor pro pořádání akce a plynulou konverzaci s vyhlídkou na jistou budoucí spolupráci. Můžeme se zřejmě těšit i na open air VyOsení s rozmanitějšími hudebními formacemi napříč hudebními styly.

V době, kdy zdánlivě vyspělá společnost čím dál více vyznává kulturu obývacího pokoje a ani vedení měst příliš nepodporuje svobodnou uměleckou tvorbu, je spojení příznivců Pirátů, muzikantů a všech hudebních zážitků lačných posluchačů více než nadčasové. Podpora svobodné hudby, sdružení lidí podobného smýšlení a zábava v příjemném prostředí je tedy stoprocentně zajištěna. Navíc má VyOsení v našem městě svou premiéru.

Festival je nezatížený poplatky organizacím jako OSA, Intergram a Dilia. Umění má být svobodné!!!

Za symbolické vstupné 30 Kč zahrají tyto kapely (pořadí se může změnit):

Ampér - heavy-metal / Praha

Ignorance - trash-metal / Litoměřice

WWS - rock'n'roll / hergot fagot / Rumburk

Louty - punk-rock / Roudnice nad Labem

Termín a místo

29. března 2014, od 19:30 v Zarabanda, Benešovská 468/1, Děčín 2 - u nájezdu z Nového mostu

Kontakt

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.