• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Stanoviska

Stanoviska

Vyhazov ústřední školní inspektorky je krok správným směrem

logo ČŠI Ministr školství Dalibor Štys zbavil resortní řízení regionálního školství osoby, která se stala synonymem zvůle, šikanování škol, zmanipulovaných zakázek a megalomanských šmírovacích projektů hrazených z Evropského sociálního fondu.

Stanovisko k plošnému testování žáků ZŠ

Ilustrační vzdělání Piráti jsou znepokojeni nezákonným postupem České školní inspekce a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které nutí základní školy a žáky 5. a 9. tříd základních škol k účasti na generální zkoušce plošného testování. Přitom nejsou definovány cíle tohoto testování a je zřejmé, že hrozí zneužití výsledků proti školám a jejich ředitelům, učitelům i žákům samým. Vlastní aplikace pro testování je nekvalitně připravená a její instalace neúměrně zatěžuje pracovníky škol, které nedostanou za více práce zaplaceno, přestože je projekt testování hrazen z prostředků Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Stanovisko k problematice nedostatku míst v mateřských školkách

Děti Co je příčinou stále se zhoršující situace při snaze umístit dítě v mateřské škole? Tuto otázku si v současné době klade příliš mnoho rodičů, než abychom mohli mávnout rukou, že jde o maličkost.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.