• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Stanoviska

Stanoviska

Česká pirátská strana se distancuje od zneužívání přímé demokracie k omezování základních lidských práv na Slovensku

Občanská iniciativa „Aliancia za rodinu“ zde sesbírala podpisy pro vyhlášení celostátního referenda, které se uskuteční v sobotu 7. února 2015. Otázky, které jsou v referendu kladeny, považujeme za narušující základní lidská a občanská práva, a tudíž za nepřípustné pro samotné vyhlášení referenda.

Společně proti fašismu

Proti fašismu Čeká nás 17. listopad, Mezinárodní den studentstva. Snad je to paradox, nebo i záměr, ale tento významný den se rozhodla pošlapat Dělnická strana tím, že se rozhodla v centru Prahy pořádat pochod dělnické mládeže. Připomeňme si, že v roce 1939 17. listopadu předcházela smrt studenta Jana Opletala, který byl při poklidné demonstraci proti okupaci 28.10. postřelen. Svým zraněním podlehl 11. 11. a jeho pohřeb 15. 11. odstartoval řadu protestů proti okupaci.

Piráti nechtějí radikalizaci české společnosti

Neonacistický radikál Je smutné, že se na stranu radikálů přidává stále více lidí a dodávají jim tak podporu. Přitom je více než zřejmé, že nenávist a násilí nic neřeší a při akcích radikálů často dochází k poškozování jak obecního, tak soukromého majetku. Pokud by se radikálové dostali do vyloučených oblastí, mohlo by dojít i k ohrožení životů a zdraví.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.