• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Neúspěch Luďka Maděry neznamená konec českých Pirátů

Luděk Maděra Přestože pirátský kandidát do Senátu v mimořádných doplňujících volbách ve Zlínském kraji neuspěl, nepředstavuje to pro Piráty výraznou porážku. Luděk Maděra se sice umístil se ziskem 1,56 % jako poslední z devíti kandidátů, přesto tyto volby Pirátům poskytly nové zkušenosti a další příležitost hovořit s občany o našem programu.

~~READMORE~~

Piráti se neschovávají před svým neúspěchem, poznatky z předčasných voleb do Poslanecké sněmovny i z doplňujících voleb do Senátu hodlají zúročit při kampani do Evropského parlamentu. Náš výsledek je sice horší než ve volbách do sněmovny, na kampani se ale tentokrát podílel mnohem menší tým a byla výrazně levnější. Celkové náklady na kampaň ve Zlínském kraji byly včetně volební kauce ve výši zhruba 27 000 korun, takže vzhledem ke své úspornosti byla poměrně účinná.

„V senátním obvodě číslo 80 byla v těchto volbách velmi nízká účast, která se na výsledku promítla. Samozřejmě nechceme svůj neúspěch jen alibisticky svádět na nízkou účast, vezmeme si ponaučení z této kampaně k srdci a napříště se pokusíme zapracovat na lepší prezentaci kandidáta,“ říká Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru.

Kontakt

Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru, adam.skorepa@pirati.cz

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.