• filip_hajny has upload permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
rp:vyberoverizeniep [24.02.2014 20:06]
Lenka Wagnerova
rp:vyberoverizeniep [24.02.2014 21:02] (aktuální)
Lenka Wagnerova
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Hodnocení uchazečů ve výběrovém řízení na pozici manažera kampaně pro volby do Evropského parlamentu 2014 ====== ====== Hodnocení uchazečů ve výběrovém řízení na pozici manažera kampaně pro volby do Evropského parlamentu 2014 ======
-Výběrové řízení probíhá ve dvou kolech. V prvním kole je uchazeč bodově hodnocen dle vypsaných kritérií. Nejúspěšnější zájemci (šest kandidátů s nejvyšším počtem bodů) postupují do druhého kola, které je hodnoceno závěrečným komentářem komisaře a dalším bodovým ohodnocením. Zájemce, který ​ve druhém kole získá nejvíce bodů, se stává vítězem výběrového řízení.+Výběrové řízení probíhá ve dvou kolech. V prvním kole je uchazeč bodově hodnocen dle vypsaných kritérií. Nejúspěšnější zájemci (sedm kandidátů s nejvyšším počtem bodů) postupují do druhého kola, které je hodnoceno závěrečným komentářem komisaře a dalším bodovým ohodnocením. Zájemce, který ​po druhém kole získá nejvíce bodů, se stává vítězem výběrového řízení.
  
 Každý člen hodnotící komise (Ivan Bartoš, Ondřej Kallasch, Jan Podhajský, Adam Skořepa a Lenka Wagnerová) může v prvním kole udělit na základě hodnotících kritérií až 45 bodů. Druhé kolo (pohovor) je ohodnoceno 55 body. Každý člen hodnotící komise (Ivan Bartoš, Ondřej Kallasch, Jan Podhajský, Adam Skořepa a Lenka Wagnerová) může v prvním kole udělit na základě hodnotících kritérií až 45 bodů. Druhé kolo (pohovor) je ohodnoceno 55 body.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.