• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti hledají placené zástupce do volebních komisí

hmac:3841aad252625b959fea4ee2e61baa2c : regiony:zlinsko:tiskove-zpravy:hledame-placene-zastupce-do-volebnich-komisi

Zlín - 28.4.2012 - informace zlínské organizace České pirátské strany

Jak jistě víte, letošní rok je rokem volebním. Na podzim nás čekají krajské a v některých obvodech i senátní volby. Protože hodláme prosazovat myšlenky absolutní transparence a přímé demokracie i na krajské úrovni, je účast Pirátů v krajských volbách samozřejmá.

Již nyní bychom vám všem rádi nabídli možnost přivýdělku zastupováním České pirátské strany ve volebních komisích. Odměna za práci v komisi vyplacená městskými a obecními úřady je 1600 Kč pro předsedu komise, 1500 Kč pro zapisovatele a 1300 Kč pro každého člena. Člen volební komise musí být starší 18 let a musí být občanem ČR.

Každá z kandidujících stran má možnost jmenovat jednoho člena volební komise. V případě, že strana tohoto práva nevyužije, obecní/městský úřad může volné místo obsadit kýmkoli. Budeme rádi, bude-li nás bude zastupovat člověk, kterému jsme sympatičtí.

Přesné datum zatím nebylo stanoveno, téměř jistě se však krajské volby uskuteční někdy v říjnu 2012, nejpozději začátkem listopadu. Seznamy členů volebních komisí se uzavírají měsíc před prvním dnem voleb, tedy někdy v září.

Máte-li tedy zájem být Piráty delegováni do volební komise, vyplňte, prosím, údaje do tohoto formuláře: http://www.pirati.cz/piznam/ao/ovk

hmac:db6fb6f0737caad24629248ecfbbb968 : regiony:zlinsko:tiskove-zpravy:hledame-placene-zastupce-do-volebnich-komisi

V současné době připravujeme konkrétní program pro Zlínský kraj. Jako vždy bude založený na myšlenkách absolutní transparence a přímé demokracie. Nevyhýbáme se ani konkrétním krajským tématům a Vaše náměty rozhodně uvítáme.

Objevily se i dotazy, jak je to s volnem v práci a náhradou mzdy. Tuto problematiku podrobně pokrývá tento odkaz:
http://www.mzdovapraxe.cz/archiv/dokument/doc-d9843v12716-clenstvi-ve-vo...

Jestliže máte další otázky, neváhejte se zeptat:

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.