• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Svobodná hudba pro Viktorku, pomáháme muzikou


V sobotu 16.9. uspořádali Piráti z krajského sdružení Vysočina v klubu Oko v Havlíčkově Brodě VyOsení - putovní festival svobodné hudby nezatížené poplatky. Pirátská strana pořádá VyOsení pravidelně po celé ČR. Cílem akce bylo nejen nabídnout poslouchačům dobrou nekomerční hudbu, ale také vybrat peníze na pomoc Viktorce Fironové, která bojuje s nemocí SMA (spinální svalová atrofie I. stupně).

Piráty na Vysočině do voleb povedou programátor, advokát a starosta

Jihlava, 20.06.2017

Piráti z Krajského sdružení Vysočina v primárních volbách zvolili čelo svojí kandidátní listiny pro volby do poslanecké sněmovny 2017. Volba probíhala ve dvou vlnách vždy dvoukolově. Pozice lídra byla zvolena již v zimě, další tři místa byla obsazena po volbě v první polovině června.

Piráti: Uklidili jsme v okolí Havlíčkova Brodu, Chotěboře a Telče.

Piráti Krajského sdružení Vysočina uspořádali o víkendu 8. a 9. dubna úklid několika míst v kraji. Zapojili se tak do celorepublikové dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“, které se Pirátská strana letos zúčastnila ve velkém. Během hlavního úklidového dne tuto sobotu zorganizovali Piráti vlastní úklidové akce na 40 místech po celé České republice.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.