• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Vysočinský poslanec za Piráty: Skvělé druhé místo v kraji ve volbách je jen začátek

Vysočina, Praha, 26. listopadu 2017 – Vysočinské voliče a Piráty bude po následující čtyři roky v poslanecké sněmovně zastupovat jednička pirátské kandidátky a předseda krajského sdružení Jan Pošvář. Ten se ujme dvou programových priorit Pirátů – zrušení podpory biopaliv a zjednodušení zdanění – a bude je prosazovat mimo jiné i v zemědělském a rozpočtovém výboru.

To, co se začátkem roku zdálo jako utopie, se nakonec podařilo. Česká pirátská strana na Vysočině uspěla ve volbách do poslanecké sněmovny nad očekávání, když mezi kandidujícími stranami získala druhé místo se ziskem 9,92 % hlasů a vysloužila si tím jeden mandát ve sněmovně.

Svobodná hudba pro Viktorku, pomáháme muzikou


V sobotu 16.9. uspořádali Piráti z krajského sdružení Vysočina v klubu Oko v Havlíčkově Brodě VyOsení - putovní festival svobodné hudby nezatížené poplatky. Pirátská strana pořádá VyOsení pravidelně po celé ČR. Cílem akce bylo nejen nabídnout poslouchačům dobrou nekomerční hudbu, ale také vybrat peníze na pomoc Viktorce Fironové, která bojuje s nemocí SMA (spinální svalová atrofie I. stupně).

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.