• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Piráti: Uklidili jsme v okolí Havlíčkova Brodu, Chotěboře a Telče.

Piráti Krajského sdružení Vysočina uspořádali o víkendu 8. a 9. dubna úklid několika míst v kraji. Zapojili se tak do celorepublikové dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“, které se Pirátská strana letos zúčastnila ve velkém. Během hlavního úklidového dne tuto sobotu zorganizovali Piráti vlastní úklidové akce na 40 místech po celé České republice.

Piráti se účastní největší dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“. Připojte se.


Piráti Kraje Vysočina se připojují k organizátorům celostátní dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“. V hlavní úklidový den, v sobotu 8. dubna, pořádají hned na čtyřech místech úklidy v lokalitách Květinov u Havlíčkova Brodu, Telč, Dolní Sokolovec u Chotěboře a Lhotice v okrese Třebíč. Srdečně zveme všechny aktivní lidi, kterým není jedno, v jakém prostředí žijí, aby se připojili k dobrovolníkům z řad Pirátů. Informace k času a místě srazů najdete v odkazech. Přijďte i vy.

Díky Pirátům bude kavárna Vrátka dál zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. EET ji neohrozí.

17. března 2017, Třebíč.

Piráti podpořili třebíčský spolek Vrátka zaměstnávající spoluobčany se zdravotním postižením. Kavárna na hranici rentability bohužel nezískala od finančního úřadu výjimku a musela zavést evidenci EET, která si vyžádala jednorázový výdaj ohrožující samu její existenci. Proto krajské sdružení Pirátů na Vysočině pořídilo pro kavárnu EET pokladnu a telefon v hodnotě 12 tisíc korun.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.