• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti z Vysočiny zahajují horkou část volební kampaně

YFiaS Piráti z Vysočiny zahajují volební kampaň, která bude převážně kontaktní.

Sobotou 5. října počínaje a úterým 22. října konče potkáte Piráty na náměstích větších i menších měst Vysočiny téměř každý den. Budete mít příležitost seznámit se s volebními lídry a programem, který Vás možná překvapí šířkou záběru a tématy, které se týkají nejen internetové generace, ale mají za cíl například zlepšit kvalitu života důchodcům, odstranit nesmyslné bariéry pro výkon práce úředníků, řemeslníků, vědeckých pracovníků, učitelů či soudců. Na místě vždy budou k dispozici také petiční archy: „Kopírování je zadarmo“ (Piráti), „Co vytřídíš, neplatíš!“ (Arnika), „Petice za uzákonění iniciativ a referenda“ (HZDP), „Petice na ochranu zemědělské půdy“ (SONDAR).

Nejdůležitější pro nás je, abychom s lidmi měli možnost diskutovat. Chceme si vyslechnout jejich názory, případně probrat ožehavá témata, která lidi zajímají. Sebou budeme mít k dispozici i tištěný program ve zkrácené verzi pro zájemce, kteří nemají přístup na internet“, řekla o kampani Michaela Vodová, lídr Pirátů na Vysočině.

V úterý 15. října v prostorách Antikvariátu Jihlava, Brněnská 8, bude v 18:00 zahájeno 4. pokračování Festivalu Svobodných Filmů. Na programu bude krátká přednáška o svobodné tvorbě a fenoménech kopírování a inspirace v historii i současnosti a promítat budeme první dva díly ze seriálu Your Face is a Saxophone - nevybíravé satiry z prostředí reklamního průmyslu. V přestávce mezi díly a na závěr promítneme krátké animované filmy s dílny Nadace Blender - Sintel a Big Buck Bunny. Vstupné bude dobrovolné a během přednášky se dozvíte, jak podpořit přímo autory filmů.

Odkazy:

Harmonogram předvolebních setkání: https://www.pirati.cz/regiony/vysocina/volby2013/akce
4. pokračování Festivalu Svobodných Filmů: http://www.antikvariat-jihlava.cz/15-10-2013-18-00-festival-svobodnych-filmu-svobodna-kultura-a-autorska-prava-v-historii-i-soucasnosti.html
Festival Svobodných Filmů na Vysočině: https://www.pirati.cz/regiony/vysocina/fsf
Volební program Pirátů čtivou formou s příklady z reálného života: http://www.pirati.cz/volby2013/program

Kontakty:

Michaela Vodová, michaela.vodova@pirati.cz, +420 602 276 233
Filip Krška, filip.krska@pirati.cz

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.