• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti se účastní největší dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“. Připojte se.


Piráti Kraje Vysočina se připojují k organizátorům celostátní dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“. V hlavní úklidový den, v sobotu 8. dubna, pořádají hned na čtyřech místech úklidy v lokalitách Květinov u Havlíčkova Brodu, Telč, Dolní Sokolovec u Chotěboře a Lhotice v okrese Třebíč. Srdečně zveme všechny aktivní lidi, kterým není jedno, v jakém prostředí žijí, aby se připojili k dobrovolníkům z řad Pirátů. Informace k času a místě srazů najdete v odkazech. Přijďte i vy. Pirátům je dobrovolnická činnost blízká a přirozeně se zajímají o veřejný prostor i ochranu přírody. Úklidové akce u nich proto mají dlouholetou tradici. Každoročně se na jaře i na podzim organizují místní skupiny pirátských dobrovolníků, aby na různých místech uklidili své nejbližší okolí.

Připojte se k Pirátům a přijďte s nimi udělat pořádek ve vašem okolí. Těší se vás parta pohodových lidí, kteří vám na místě rádi poskytnou úklidové pomůcky. Jediné, co potřebujete, je chuť udělat něco pro své okolí a dobrá nálada.

„Nepořádek kolem nás si každý uvědomuje. Z malého nic lehce vznikne obtížně řešitelný problém. Nechceme žít na skládce, ani v její blízkosti. Třídit odpad ale není jen tak a je nutné občany motivovat. Proto chceme, aby ten, kdo odpad třídí, platil méně za odvoz.“ doplňuje pirátskou vizi Jan Pošvář, předseda a lídr Pirátů Kraje Vysočina.

Letošní pirátský úklidový den bude výjimečný. Pirátská strana se hromadně připojuje k iniciativě „Ukliďme Česko“ a účastní se hlavního úklidového dne koordinovaně v 11 krajích České republiky, kde organizuje úklid na celkem zatím 24 místech.

Související odkazy

Kontakt

Michaela Vodová, michaela.vodova@pirati.cz, 770 113 639

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.