• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti na Vysočině zahajují primární volby do Parlamentu, zvou veřejnost

Tisková zpráva Krajského sdružení Vysočina, Pirátská strana 29.12.2016

Piráti na Vysočině zahájili primární volby na kandidátku do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Zvou veřejnost Vysočiny, aby se zapojila a nabízejí možnost kandidovat na pirátské kandidátce.

Na podzim 2017 čekají Českou republiku volby do Poslanecké sněmovny, na které se aktivně připravuje také Česká pirátská strana. Prvním krokem jsou otevřené primární volby, v rámci kterých všichni členové krajského sdružení rozhodují o kompletním obsazení kandidátky.

„Naše kandidátky jsou otevřené nezávislým osobnostem a členům regionálních politických stran a hnutí. Primární volby budou tradičně probíhat na fóru pirátů, tím ušetříme čas,“ sdělila k procesu k výběru místopředsedkyně krajského sdružení Michaela Vodová.

Aktuálně probíhá první fáze - tedy výběr stranického lídra. Následovat budou volby na další čelní pozice a poté se obsadí i zbytek kandidátní listiny. Piráti z Vysočiny vyzývají všechny potenciální zájemce o místa na kandidátce či zapojení se do kampaně, aby se ozvali krajskému předsednictvu či o sobě dali vědět na fóru Pirátů. Více informací jak se zapojit a časový rozvrh primárních voleb lze nalézt na https://www.pirati.cz/regiony/vysocina/pripoj-se.

Kontakty

Mgr. Michaela Vodová
koordinátorka a místopředsedkyně krajského sdružení, 770 113 639, michaela.vodov@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.