• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Krajské sdružení Vysočina

Pravidelná setkání s Piráty:
Veřejné zasedání krajského fóra se uskuteční 9. 9. 2018 od 16:00 v pirátském centru v Jihlavě, Matky Boží 9. Nutné! Prosím potvrď účast, případně neúčast (platí pro členy!). Událost na FB kraje.

Ostatní akce sleduj v kalendáři či můžeš kontaktovat koordinátora.

Piráti uspořádají dva Festivaly svobodného filmu najednou, v Pelhřimově a Žatci

FSF pozvánka Festival svobodného filmu krásně ukazuje spojení dobrovolnictví a svobodné kultury. Jedná se o filmovou přehlídku spojenou se vzdělávací přednáškou. Poprvé tento formát vyzkoušeli Piráti v Jihlavě během února letošního roku a v současnosti připravují již třetí pokračování na Vysočině. K nim se postupně přidávají další a festival expanduje do celé země. V pátek 28. června současně uspořádají hned dvě tyto filmové projekce, každou v jiném koutě republiky.

Žďár nad Sázavou přivítá druhé pokračování Festivalu svobodných filmů

Festival svobodného filmu je formát, který poprvé vyzkoušeli Piráti v Jihlavě v únoru letošního roku. O program byl zájem, a proto se rozhodli navázat s pokračováním, které proběhne ve středu 15. května od 19 hodin v klubu Batyskaf na Náměstí Republiky 11 ve Žďáře nad Sázavou. Na začátku festivalu se uskuteční přednáška zaměřená na svobodnou kulturu a pak se přikročí k promítání nezávislé tvorby.

Festival Svobodného Filmu

Srdečně Vás zveme dne 21.2.2013 v 19:30 do Divadla otevřených dveří (DIOD) v Jihlavě na první konání Festivalu Svobodného Filmu. Na programu je pásmo čtyř volně šiřitelných animovaných krátkých filmů z dílny Blender Foundation.

VOLBY 2018

Jihlavské pirátské centrum

Adresa: Matky Boží 1182/9
586 01 Jihlava
tel. 770 113 639

Krajský koordinátor

Kontakt pro veřejnost i média
Mgr. Michaela Vodová
tel. 602 276 233 michaela.vodova@pirati.cz

Krajské předsednictvo

Bc. Jan Pošvář (poslanec)

Krajské schůze

Schůze se konají pravidelně vždy druhou neděli v měsíci od 16:00 hodin v JiPiCe. Doporučujeme sledovat Kalendář Pirátů z Vysočiny, FB stránku KS Vysočina nebo fórum, kde jsou informace o čase a místu schůze předem zveřejňovány. Schůze jsou vždy veřejné. Přijďte mezi nás, těšíme se.

Místní sdružení a členové

Činnost Pirátů v kraji

Podpora Pirátům

Krajské dokumenty

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.