• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Na kandidátce Pirátů hned tři zástupci z Chotěboře

Volby do poslanecké sněmovny se kvapem blíží. V nejbližších dnech obdržíme do našich poštovních schránek volební lístky. Zajímavou zprávou určitě je, že na kandidátku Pirátské strany se dostali hned tři Chotěbořáci.

Na sedmém místě kandiduje Mgr. Roman Kubát, který působí jako učitel matematiky a informatiky na chotěbořském gymnáziu. Mezi Romanovy záliby patří zejména literatura, hudba, matematika a zájem o věci veřejné.

Přesně v polovině kandidátky naleznete daňového poradce Ing. Tomáše Dostálka, který společně se svými přáteli ze spolku Dobrá společnost v Chotěboři organizuje celou řadu kulturních a společenských akcí (zajišťuje např. promítání dokumentů z cyklu Promítej i ty!). Dále se Tomáš věnuje i sportu (především fotbalu a badmintonu) a literatuře.

Na patnáctém místě je Michal Křivohlavý, který pracuje jako programátor, elektro-projektant. Mezi jeho zájmy patří cestování, lyžování, in-line brusle a naučná literatura. Michal je současným předsedou chotěbořských Pirátů a prvním místopředsedou krajské organizace.

Bližší informace o jednotlivých (nejen chotěbořských) kandidátech Pirátů na Vysočině - včetně jejich fotografií - naleznete na našich webových stránkách - https://www.pirati.cz/volby/2017/vysocina/.

Předem děkujeme za každý hlas, který nám ve volbách dáte – a pusťte nás na ně!

Vaši Piráti

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.