• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Místní sdružení Chotěboř

Příští setkání s Piráty:
Nejbližší akce - schůze MS - proběhne ve čtvrtek 14. prosince 2017 od 21:00 ve Velkých Vočích, Tyršova 256, v Chotěboři. Schůze MS Chotěboř je jako vždy veřejná. Stavte se!

Facebooková pozvánka.

Na kandidátce Pirátů hned tři zástupci z Chotěboře

Volby do poslanecké sněmovny se kvapem blíží. V nejbližších dnech obdržíme do našich poštovních schránek volební lístky. Zajímavou zprávou určitě je, že na kandidátku Pirátské strany se dostali hned tři Chotěbořáci.

Na sedmém místě kandiduje Mgr. Roman Kubát, který působí jako učitel matematiky a informatiky na chotěbořském gymnáziu. Mezi Romanovy záliby patří zejména literatura, hudba, matematika a zájem o věci veřejné.

Přesně v polovině kandidátky naleznete daňového poradce Ing. Tomáše Dostálka, který společně se svými přáteli ze spolku Dobrá společnost v Chotěboři organizuje celou řadu kulturních a společenských akcí (zajišťuje např. promítání dokumentů z cyklu Promítej i ty!). Dále se Tomáš věnuje i sportu (především fotbalu a badmintonu) a literatuře.

Na patnáctém místě je Michal Křivohlavý, který pracuje jako programátor, elektro-projektant. Mezi jeho zájmy patří cestování, lyžování, in-line brusle a naučná literatura. Michal je současným předsedou chotěbořských Pirátů a prvním místopředsedou krajské organizace.

Bližší informace o jednotlivých (nejen chotěbořských) kandidátech Pirátů na Vysočině - včetně jejich fotografií - naleznete na našich webových stránkách - https://www.pirati.cz/volby/2017/vysocina/.

Předem děkujeme za každý hlas, který nám ve volbách dáte – a pusťte nás na ně!

Vaši Piráti

Pirátský autobus dorazil do Chotěboře

Pošmourné páteční dopoledne rozjasnil chotěbořským občanům příjezd pirátského autobusu. Zájem o pirátské noviny i propagační materiály byl značný, samozřejmě došlo i na diskuse o pirátském programu či o potížích, které místní lidi trápí.

Většina kolemjdoucích nám vyslovovala přízeň, mnozí již jsou rozhodnuti dát u voleb Pirátům svůj hlas. A ty ještě nerozhodnuté jsme - snad - přesvědčili.

Lídr pirátské kandidátky v Kraji Vysočina Jan Pošvář se vydal i na nedaleké farmářské trhy, aby se potkal i s těmi, kteří na chotěbořské náměstí nedorazili.

Mezitím předseda chotěbořských Pirátů Michal Křivohlavý rozdával Pirátské listy na chotěbořském náměstí.

Bylo to moc povedené dopoledne, za což vděčíme i pracovníkům městského úřadu a městské policie, kteří nám ochotně vyšli vstříc a zajistili nám (v šibeničním termínu) všechna potřebná povolení - tímto jim moc děkujeme.

Pirátský (vězeňský) autobus v Chotěboři!

V pátek 22. září v dopoledních hodinách dorazí na chotěbořské náměstí mediálně proslavený pirátský (vězeňský) autobus. A co Vás čeká? Můžete si prohlédnout vnitřek vězeňského autobusu a odnést si pirátské noviny, samolepky a další propagační předměty. Můžete se zeptat na to, co Vás o Pirátech zajímá, a sdílet s námi Váš názor na pirátský program. Můžete vyhrát pirátské dárky v tombole či podepsat naši petici. A také můžete osobně poznat lídra pirátské kandidátky v Kraji Vysočina Honzu Pošváře. Jste srdečně zváni a hlavně – pusťte nás na ně!

03.10.2017 10.07.2017

Místní předsednictvo

Michal Křivohlavý
Předseda místního sdružení
(1. místopředseda KS Vysočina)
michal.krivohlavy@pirati.cz

Mgr. Roman Kubát
1. místopředseda

Ing. Tomáš Dostálek
2. místopředseda

Volby 2017

Místní schůze

Ve čtvrtek 14.12.2017 od 21:00 ve Velkých Vočích v Chotěboři. Schůze je otevřená pro veřejnost.

Činnost Pirátů v Chotěboři

Podpora Pirátů

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.