• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Místní sdružení Chotěboř

Příští setkání s Piráty:
Veřejná schůze MS se bude konat ve čtvrtek 12. dubna 2018 od 19:00 ve Velkých Vočích, Tyršova 256, v Chotěboři. Na programu je příprava na komunální volby.

Facebooková pozvánka.

Co je nového u chotěbořských Pirátů?

Velkým celostátním úspěchem v říjnových parlamentních volbách činnost chotěbořských Pirátů neskončila.

Pravidelně jednou za měsíc konáme veřejné pirátské schůze, v rámci kterých řešíme nejen vnitrostranické záležitosti, ale jsme připraveni i zodpovědět dotazy hostů z řad veřejnosti. Schůze se konají pravidelně každý druhý čtvrtek v kalendářním měsíci, a to od 19:00 ve Velkých Vočích – ta nejbližší se uskuteční ve čtvrtek 8. března.

Schůze je ideální příležitostí pro ty z Vás, kteří přemýšlejí nad vstupem do Pirátské strany. Přijďte mezi nás, poznejte zblízka, jak to u Pirátů chodí, a my Vás současně seznámíme s tím, co je pro vstup do naší strany potřeba.

Intenzivně se také připravujeme na blížící se komunální volby, které se uskuteční v říjnu letošního roku. Ohledně programu, který chceme prosazovat, máme více méně jasno – zejména se nám jedná o zprůhlednění činnosti jednotlivých orgánů města a o větší zapojení občanů od rozhodování. Otázkou ale zůstává, zda budeme kandidovat samostatně, anebo v rámci koalice s dalšími stranami.

Vzhledem k systému komunálních voleb, který velmi znevýhodňuje strany, které nenaplní celou kandidátku (ta může obsahovat až 21 kandidátů), se momentálně přikláníme k druhé variantě. V minulých týdnech jsme již zahájili informativní jednání s některými stranami, které nám jsou hodnotově a programově blízké – o finálním výsledku jednání Vás samozřejmě budeme co nejdříve informovat.

Tomáš Dostálek

Na kandidátce Pirátů hned tři zástupci z Chotěboře

Volby do poslanecké sněmovny se kvapem blíží. V nejbližších dnech obdržíme do našich poštovních schránek volební lístky. Zajímavou zprávou určitě je, že na kandidátku Pirátské strany se dostali hned tři Chotěbořáci.

Na sedmém místě kandiduje Mgr. Roman Kubát, který působí jako učitel matematiky a informatiky na chotěbořském gymnáziu. Mezi Romanovy záliby patří zejména literatura, hudba, matematika a zájem o věci veřejné.

Přesně v polovině kandidátky naleznete daňového poradce Ing. Tomáše Dostálka, který společně se svými přáteli ze spolku Dobrá společnost v Chotěboři organizuje celou řadu kulturních a společenských akcí (zajišťuje např. promítání dokumentů z cyklu Promítej i ty!). Dále se Tomáš věnuje i sportu (především fotbalu a badmintonu) a literatuře.

Na patnáctém místě je Michal Křivohlavý, který pracuje jako programátor, elektro-projektant. Mezi jeho zájmy patří cestování, lyžování, in-line brusle a naučná literatura. Michal je současným předsedou chotěbořských Pirátů a prvním místopředsedou krajské organizace.

Bližší informace o jednotlivých (nejen chotěbořských) kandidátech Pirátů na Vysočině - včetně jejich fotografií - naleznete na našich webových stránkách - https://www.pirati.cz/volby/2017/vysocina/.

Předem děkujeme za každý hlas, který nám ve volbách dáte – a pusťte nás na ně!

Vaši Piráti

Pirátský autobus dorazil do Chotěboře

Pošmourné páteční dopoledne rozjasnil chotěbořským občanům příjezd pirátského autobusu. Zájem o pirátské noviny i propagační materiály byl značný, samozřejmě došlo i na diskuse o pirátském programu či o potížích, které místní lidi trápí.

Většina kolemjdoucích nám vyslovovala přízeň, mnozí již jsou rozhodnuti dát u voleb Pirátům svůj hlas. A ty ještě nerozhodnuté jsme - snad - přesvědčili.

Lídr pirátské kandidátky v Kraji Vysočina Jan Pošvář se vydal i na nedaleké farmářské trhy, aby se potkal i s těmi, kteří na chotěbořské náměstí nedorazili.

Mezitím předseda chotěbořských Pirátů Michal Křivohlavý rozdával Pirátské listy na chotěbořském náměstí.

Bylo to moc povedené dopoledne, za což vděčíme i pracovníkům městského úřadu a městské policie, kteří nám ochotně vyšli vstříc a zajistili nám (v šibeničním termínu) všechna potřebná povolení - tímto jim moc děkujeme.

Místní předsednictvo

Michal Křivohlavý
Předseda místního sdružení
(1. místopředseda KS Vysočina)
michal.krivohlavy@pirati.cz

Mgr. Roman Kubát
1. místopředseda

Ing. Tomáš Dostálek
2. místopředseda

Volby 2017

Místní schůze

Ve čtvrtek 8.2.2018 od 19:00 ve Velkých Vočích v Chotěboři. Schůze je otevřená pro veřejnost.

Činnost Pirátů v Chotěboři

Podpora Pirátů

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.