• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Pozvánka na veřejné setkání s Piráty

Bar u Švece Vážení přátelé, příznivci, piráti i kolemjdoucí, zveme Vás na první veřejnou předvolební schůzku s Piráty. Letošní rok je ve znamení voleb a proto budeme potřebovat každou pomocnou ruku, mozek, hák i papouška. Krajské volby budou probíhat na podzim v období 21. září-12. října, datum ještě není pevně stanoveno.

Setkání se koná 5.5.2012 od 16:00 v restauraci U Švece, Teplická 36/155, Děčín.

Web 1 | Web 2 | Google mapa s trasou

Na programu schůzky je představení principů pirátského programu, postup jeho tvorby, představení a hledání kandidátů do voleb a v neposlední řadě nápady pro mediální kampaně. Zapojit se může úplně každý. Sháníme dobrovolníky, Piráty, nebo i placené zástupce do volebních komisí a zároveň nabízíme možnost kandidovat za Piráty.

Chci kandidovat. Co pro to musím udělat?

Přijít na první setkání, kde se dozvíte víc. Je nutný osobní kontakt s předsednictvem kraje. Po osobním představení se můžete ucházet o místa na kandidátkách. Zájemci o kandidaturu se mohou zapsat na piratepadu.

Zástupci Pirátů ve volebních komisích

Chcete si trochu přivydělat a zároveň dohlédnout na korektnost voleb? Přihlašte se do některé z okrskových volebních komisí v místě vašeho bydliště. Určitě můžete přijít i na setkání 5. května a pomoci s plánem jednotlivých kroků kampaně.

Co jiného mohu udělat?

Samotná účast na schúzích nestačí. Oslovujte kamarády, známé, rodiče a klidně i neznámé, třeba v hospodě. Mluvte s nimi o Pirátech. Nabízíme možnost kandidatury v krajských volbách. Nabízíme možnost podílet se na rozvoji občanské společnosti v ČR. Tuto pozvánku volně kopírujte a šiřte.

Více informací

Sledujte krajský Facebook nebo se zapojte do diskuze na pirátském fóru.

Těšíme se s Vámi na setkání.

Zdeněk Štěpánek

Předseda KS ÚK

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.