• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Pozvánka na volební štáb Pirátů Ústeckého kraje 2012

Vážení přátelé, Piráti i příznivci, Zvu Vás na volební štáb Ústecké krajské buňky Pirátské strany. Volby do zastupitelstva kraje jsou doslova za dveřmi. Volit můžeme již zítra v pátek 12. října od 14.00 do 22.00 a v sobotu od 8.00 do 14.00. Volební lístky s uvedením volební místnosti již musí mít každý volič doma. Předvolební průzkumy dávají Pirátům v Ústeckém kraji 2,5%. V sobotu to oslavíme, ať už bude výsledek jakýkoliv. Zároveň připomínám svolání oficiální schůze členů krajského sdružení Ústeckého kraje Pirátské strany, která je oficiálně od 17:00.

Sejdeme se v klubu Pokoj, v ulici Moskevská 24, Ústí nad Labem. Na místě budeme sledovat zpravodajské kanály a splétat plány až dostaneme těch 20,6%, které jsme celorepublikově dostali ve studentských volbách v září tohoto roku, což nám se značným náskokem zajistilo první místo. Začátek akce je zhruba ve 14.00 hodin, ale můžete přijít dříve i později. Kdo přijde v pirátském oblečení, dostane malé bezvýznamné plus.

Na programu oficiální schůze bude především přijímání nových členů. Před volbami se přihlásilo několik zájemců o členství, z nichž někteří aktivně pomáhali v kampani a jiní se ani jednou neozvali…

Těším se s Vámi na viděnou a věřím, že to bude příjemná tečka za předvolebním shonem.

Zdeněk Štěpánek
předseda kraje

Kontakt:

Krajské Sdružení Ústeckého Kraje: https://www.pirati.cz/regiony/ustecko/

Volební lídr: Vladimír Charvát - 606 029 692, vladimir.charvat@pirati.cz
Předseda kraje: Zdeněk Štěpánek - 776 189 619, zdenek.stepanek@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.