• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Pozvánka na předvolební meeting Pirátů v Ústí nad Labem 6.10.2012


Pirátská strana zve občany na největší předvolební akci Pirátů v Ústeckém kraji. V sobotu od 14:00 budeme před OC Fórum v Ústí nad Labem. Na důkaz, že kopírování nezabíjí hudbu nám zahraje celá řada svobodných umělců, budeme mít petiční stan s peticí za potetovaného prezidenta (Vladimír Franz) a za zachování zemědělské půdy. Na rozdíl od ostatních stran, které lákají voliče na buřty a pivo (některé i na peníze), my budeme lidem rozdávat krajské programy Pirátské strany. Celou akci přijede osobně podpořit i předseda Pirátů PhDr. Ivan Bartoš.

Předvolební průzkumy dávají Pirátům v Ústeckém kraji 2,5%. Česká pirátská strana existuje 3,5 roku, na tak mladou stranu je to úžasný výsledek. Piráti dokonce vyhráli studentské volby s poměrně jasným náskokem před TOP09. Bohužel zrovna v Ústeckém kraji nás předehnala Dělnická strana s. s.. Piráti upozorňují, že problém sociálně slabých je třeba řešit na lokální úrovni a s celostátním vedením. Piráti proto do krajského volebního programu zařadili jen takové body, které jsou v gesci kraje. Odmítáme při krajských volbách používat líbivá celorepubliková hesla, které ale krajský úřad nemůže jakkoliv ovlivnit.

Po skončení volebního meetingu bude následovat zhruba od 20:00 Pirátská afterparty v novém ústeckém klubu Pokoj (Moskevská 24), přijďte se pobavit.

Přijďte proto podpořit Piráty do Ústí nad Labem, přečtěte si Pirátský program a ověřte si, kdo řídí Váš kraj!

Kontakt:

Krajské Sdružení Ústeckého Kraje: https://www.pirati.cz/regiony/ustecko/

Volební lídr: Vladimír Charvát - 606 029 692, vladimir.charvat@pirati.cz
Předseda kraje: Zdeněk Štěpánek - 776 189 619, zdenek.stepanek@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.