• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Kde všude kandidují Piráti v Ústeckém kraji

V nedávných europarlamentních volbách získali Pirátu 4.8%, což je zajímavá startovní pozice do nadcházejících komunálních voleb, které se uskuteční 10. - 11. října 2014. Piráti se budou ucházet o přízeň voličů v 8 městech a obcích Ústeckého kraje a v jednom zdejším senátním obvodu.

Samostatně pod názvem Piráti, případně jako Piráti a nezávislí, kandidují v Děčíně, Krupce, Výsluní a v Žatci. Na společných kandidátkách najdete Piráty v Bílině, Chomutově a v krajském městě Ústí nad Labem. Piráti podporují kandidátní listinu ve Varnsdorfu.

Leaderem kandidátky v Děčíně je Barbora Přibylová, předsedkyně tamního sdružení. Kandidátku krom členů strany tvoří lidé z lokální kulturní scény a z děčínských občanských sdružení. V Krupce je leaderem Michal Havránek, bývalý mistopředseda strany a aktivista. V malém městě Výsluní nedaleko Chomutova je jím Renda Vaněček, známý vyhraným precedenčním sporem o platbu licenčních poplatků s kolektivními správci. V Žatci vede kandidátku Michal Schmidt, člen nejaktivnějšího pirátského sdružení v kraji.

V Bílině bude Piráty reprezentovat Jakub Chlupáček, Ing. Lukáš Rais a Marie Duchoslavová v uskupení Pro!Bílinu. V Chomutově bude Piráty zastupovat Michaela Schwarzová v Pro Chomutov. V Ústí nad Labem jsou Piráti součástí hnutí PRO!Ústí reprezentováni zejména Vladimírem Charvátem

V senátním volebním okrsku č. 33 - Děčín posílají Piráti do volebního klání kandidáta Martina Zíku, podnikatele a aktivistu z Děčína a nově i z Varnsdorfu, který je známý svým aktivním přístupem k prosazování principů lokální ekonomiky.

Věříme, že naši kandidáti ve volbách uspějí, na rozdíl od tradičních politických stran totiž nabízíme politiku odpovídající 21. století. Klademe důraz na transparentnost, smysluplné využití dostupných technologií pro zkvalitnění života občanů, na svobodu založenou na objektivních informacích.

Odkazy na jednotlivé weby:

http://www.volby-decin.cz

http://krupka.pirati.cz

http://www.zatecvolipiraty.cz

http://www.pro-usti.cz

http://www.probilinu.cz

http://www.procv.cz

http://www.nasvarnsdorf.cz

http://www.martin-zika.cz/

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.