• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Bývalý okresní předseda lidovců v Mostě požádal o přestup k Pirátům

O přestup na palubu pirátské předvolební kampaně požádal bývalý okresní předseda lidovecké organizace v Mostě Adam Komenda. Komenda se proslavil svým otevřeným přístupem k LGBTQ komunitě, kvůli kterému se dle svých slov stal nenáviděnou personou v KDU-ČSL. Piráti jsou otevřenou, moderní a liberální stranou respektující práva a názory všech menšin, vyznání či demokratických názorových skupin.

  „Rozhodl jsem se požádat o členství v České pirátské straně, protože je mi blízké to, že strana řeší problematiku, kterou je v moderní době opravdu potřeba řešit, nikoliv některá témata z předpotopní doby, které v současnosti řeší KDU-ČSL,” říká ke svému rozhodnutí stát se Pirátem Adam Komenda.  

Adam Komenda se již v plné síle zapojil do probíhající mostecké předvolební kampaně. O jeho přijetí do strany rozhodlo ve středu předběžně Republikové předsednictvo Pirátů, nyní se čeká na formální ukončení členství v KDU-ČSL.

K přestupu Komendy se vyjádřil krajský lídr Pirátů Mikuláš Peksa: „Piráti jsou otevřeni názorům, které jsou v tradičních, konzervativních stranách potlačovány. Naše krajské sdružení rádo uvítá další posily nejen v Mostě, ale i v dalších okresech.“

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.