• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Krajské sdružení Ústecký kraj

Piráti odmítají prolomení limitů

 Velkolom Bílina

Ústecké krajské sdružení České pirátské strany zásadně odmítá prolomení těžebních limitů na dole Bílina, které jednomyslně schválila vláda. Piráti jsou toho názoru, že těžba se dlouhodobě ekonomicky nevyplatí. Rozšíření dolů a pálení uhlí v elektrárnách v oblasti Mostecké uhelné pánve se razantně projeví na dalším zhoršení ovzduší, zvýšení nemocnosti obyvatel, ztrátě biodiverzity a na klimatických změnách. Externí náklady na pokusy o vyvážení těchto neblahých projevů těžby budou narůstat na desítky miliard korun ročně.

Kde všude kandidují Piráti v Ústeckém kraji

V nedávných europarlamentních volbách získali Pirátu 4.8%, což je zajímavá startovní pozice do nadcházejících komunálních voleb, které se uskuteční 10. - 11. října 2014. Piráti se budou ucházet o přízeň voličů v 8 městech a obcích Ústeckého kraje a v jednom zdejším senátním obvodu.

Festival VyOsení navštívilo přes 150 lidí

 MessenJah na Vyosení v Žatci Žatečti Piráti v sobotu 1. června do Žatce uvedli putovní festival nezávislé hudby VyOsení. Během večera vystoupily místní i přespolní kapely a zejména přední český reggae zpěvák MessenJah a DJ Selector Boldrik. Akci navštívilo přes 150 lidí. Žatecká buňka České pirátské strany bude v podpoře svobodné kultury nevázané autorskými monopoly pokračovat i nadále.


Krajské předsednictvo

Podpora sdružení

Piráti na sociálních sítích

Volby

Pirátská mapa

hmac:011ef15c11f7dab12366675074e324ee : regiony:ustecko:start

Zobrazit větší mapu.

hmac:0efba15c477eb2359c4da2473878a337 : regiony:ustecko:start
TOPlist

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.