• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Krajské sdružení Ústecký kraj

Pozvánka na veřejné setkání s Piráty - 9.6. v Chomutově

Restaurace Sklípek Vážení přátelé, příznivci, piráti i kolemjdoucí, zveme Vás na další veřejnou předvolební schůzku s Piráty. Letošní rok je ve znamení voleb a proto budeme potřebovat každou pomocnou ruku, mozek, hák i papouška. Krajské volby budou probíhat na podzim v období 21. září-12. října, datum ještě není pevně stanoveno.

Setkání se koná 9.6.2012 od 16:00 v restauraci Sklípek, Boženy Němcové 552/32, Chomutov.

Pozvánka na veřejné setkání s Piráty

Bar u Švece Vážení přátelé, příznivci, piráti i kolemjdoucí, zveme Vás na první veřejnou předvolební schůzku s Piráty. Letošní rok je ve znamení voleb a proto budeme potřebovat každou pomocnou ruku, mozek, hák i papouška. Krajské volby budou probíhat na podzim v období 21. září-12. října, datum ještě není pevně stanoveno.

Setkání se koná 5.5.2012 od 16:00 v restauraci U Švece, Teplická 36/155, Děčín.

„Budeme zveřejňovat utajované informace a pořádat referenda“

Přinášíme Vám rozhovor s Mírou Brožem, předsedou ústeckých pirátů a dvojkou ústecké kandidátky do zastupitelstva města Ústí nad Labem. Míra je Ústečanům známý třeba z iniciativy V Ústí (neo)nacisty nechceme, Pracoval jako mluvčí ústecké pobočky Člověka v tísni nebo jako výzkumník v Sociologickém ústavu AV. Sám sebe popisuje jako liberála a nejspíš i idealistu.

Míro, v Ústí jste založili organizaci Pirátské strany a kandidujete do magistrátu, co vás k tomu vedlo, jak to celé vzniklo?

No, s několika přáteli jsme byli nespokojeni se současnou politickou situací a zvlášť s politickou kulturou. Zároveň sami sebe politicky definujeme jako liberály a v Ústí nad Labem nepůsobí žádná politická strana, která by se definovala jako liberální, nebo měla alespoň do jisté míry liberální program.


Krajské předsednictvo

Podpora sdružení

Piráti na sociálních sítích

Volby

Pirátská mapa

hmac:011ef15c11f7dab12366675074e324ee : regiony:ustecko:start

Zobrazit větší mapu.

hmac:0efba15c477eb2359c4da2473878a337 : regiony:ustecko:start
TOPlist

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.