• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Krajské sdružení Středočeský kraj

Aktuální webová prezentace kraje je na hlavním webu.

Diskusní večer o energetice

Život každého z nás je zcela a nepřetržitě závislý na přísunu energie. Jen málo otázek je tedy důležitějších než je tato.. Zveme Vás na veřejný diskusní večer o energetice. Energetika z pohledu občana, domácnosti, ČR, z hlediska mezinárodní situace. Otevřená, volná diskuse na téma energetiky. Zástupci naprosto různých názorů a pohledů jsou zváni a vítáni.

Diskusní večer se bude konat v Praze, budeme jej přenášet přes internet formou webináře. V době konání webináře se budete moci přihlásit na www.anymeeting.com/pirati1. Pro Vaši aktivní účast přes internet Vám postačí stadardní vybavení pro skype (webkamera + sluchátka s mikrofonem).

Diskutovat budeme s Vámi (zde je prostor pro Vaše náměty) a diskutovat budeme s členem Pirátské strany, Josefem Mareyiem, který si ze svého rodinného domku vybudoval energeticky nezávislý dům. (Tím samozřejmě neříkáme, že by toto měla nutně být energetická koncepce ČR). Diskutovat budeme o energetické soběstačnosti, o energiích obecně (ostatně v současné době vláda energetickou koncepci projednává, bude tedy určitě zajímavé do příslušných dokumentů nahlédnout a prodiskutovat je).

Josef Mareyi fotku komentuje: „Na fotce je měnič 600W/1200W s obsluhou velmi šetrného dobíjení a ze sítě (2 700 Kč) 4x 40Ah ojetiny po 2 letech z auta, jejich cílem není udržet ostrov, ale překlenout výkyv když přeběhne mráček + nonstop zabezpečení světla domu+akvárií, chladničky, senzory, PC … (ideálně bych to viděl místo 40 Ah na 100 Ah). Kapacita je těsně pod 2 kWh a záleží jak se využijí. Běžný provoz domu 6-10hodin, ale omezení je příkon spotřebiče. Když k tomu pustím pracovní PC tak jen 3 hodiny. S přehledem systém pokryje ranní spotřebu než se venku rozední a večerní spotřebu. Lednicka, osvětlení, akvárka bez omezení 24/7. Nehrozí aby se nějaký spotřebič vypnul nechtěně, že není elektřina. Když se baterky blíží k zbytečnému vybití a nesvítí slunce, tak se použije elektřina ze sítě.“

Záznam z diskusního večera je zde: http://www.anymeeting.com/pirati/EC53DF85834A

Těšíme se na diskusi s Vámi.

Místo: http://www.restaurace-bruska.cz/kontakt Datum a čas: Středa 31.10.2012 od 19 hodin.

Organizátor: Josef Mareyi, tel na organizátory: 606 577 286.

Přidejte se k události na facebooku

Navštivte i náš Středočeský facebook. - Bývají tam aktuální informace a živé diskuse s lidmi.

Pozvánka na koncert skupiny Formace v kutnohorském klubu Česká1

Koncert skupiny Formace - Vítka „Munyho“ Zapletala, kandidáta krajských voleb

14.9.2012 19:20 Vítek "Muny" Zapletal koncertuje se svou kapelou Formace v kutnohorském klubu Česká 1. Kutnohorský klub bude plný místních Pirátů, můžete tedy přijít s námi diskutovat, nebo se spolu s nimi jen tak pobavit u dobrého bigbeatu.

Navštivte i náš facebook. - Bývají tam aktuální informace a živé diskuse s lidmi.

Pozvánka na koncert skupiny Formace v pražském klubu Rock café

Koncert skupiny Formace - Vítka „Munyho“ Zapletala, kandidáta krajských voleb.

13.10.2012 19:30 Vítek "Muny" Zapletal koncertuje se svou kapelou Formace v pražském klubu Rock-café. Rockcafé bude plné středočeských Pirátů, můžete tedy přijít s námi diskutovat, nebo se spolu s námi jen tak pobavit u dobrého bigbeatu. Vstupné je zdarma.

Navštivte i náš facebook. - Bývají tam aktuální informace a živé diskuse s lidmi.

Krajské předsednictvo

hmac:5ea47c8d888dfd8082e2b9c8d381825a : regiony:strednicechy:start

hmac:cb10835da7db69f5e0096aa1c7b4cdbb : regiony:strednicechy:start

Kraj

Podpora sdružení

Místní sdružení

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.