• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Místní sdružení Mladá Boleslav

Mladá Boleslav (německy: Jung-Bunzlau) je statutární město ve Středočeském kraji. Leží na levém břehu středního toku Jizery, na soutoku s říčkou Klenicí zhruba 50 km severovýchodně od Prahy, s níž je spojena silnicí pro motorová vozidla R10. Má zhruba 44 tisíc obyvatel a je stavebně srostlá se sousedním malým městem Kosmonosy. Ve městě sídlí automobilka Škoda Auto.

Aktuality

14. října 2014

V půlce října se v Café Burget v Mladé Boleslavi konala naše první oficiální schůze. Na programu jsme měli: 1. Shrnutí a zhodnocení činnosti od poslední schůze 2. Přijímací řízení zájemců o členství - proškolení zájemce, exkurze po pirátském fóru 3. Porada ohledně Vyosení - rozdělení úkolů 4. Nápady na činnost do budoucna Tímto Vám s radostí oznamujeme, že naše místní sdružení se rozrostlo o nového člena - Jiřího Herbsta. A na obzoru se již rýsují další členové. Děkujeme Vám!

schuze.jpg

3. srpna 2014

S radostí oznamujeme, že jsme 2. srpna 2014 oficiálně založili MS Mladá Boleslav. Ačkoliv je nás zatím pomálu, máme v plánu zorganizovat několik akcí pro příznivce i širokou veřejnost, zviditelnit se a rozšířit voličskou i členskou základnu v celém okrese. Doporučujeme sledovat naši facebookovou stránku

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.