• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti vyplouvají do komunálních voleb, vybírají kandidáty do zastupitelstva Prahy

ASCII Česká pirátská strana se připravuje na volby do zastupitelstva hlavního města Prahy, které se konají 10. a 11. října 2014. Piráti v Praze se teď připravují volby, zejména sestavují kandidátní listinu. Všichni Pražané, kteří chtějí podpořit Piráty ve volbách, mají možnost se ucházet o kandidaturu v primárních volbách.

V primárních volbách bude se nejprve bude volit lídr kandidátní listiny, následně dalších kandidátů a zbylé kandidáty bude schvalovat krajské fórum v hlasování. Přihláška pro kandidáty bude brzy zveřejněna. Čelní kandidáti budou zvoleni na zasedání krajského fóra 26. června 2014 v Pirátském centru.

Piráti také sestavují program pro komunální volby v Praze, přičemž vycházejí z obecného programu Pirátů pro komunální volby 2014 a dále programu pro komunální volby v Praze v roce 2010 Praha volí piráty! To se mi líbí. Součástí aktuálních diskusí je také předvolební a povolební strategie.

Piráti se pravidelně scházejí a připravují se na komunální volby v úterý každý sudý týden od 18.30, kam jsou zvaní všichni zájemci o spolupráci a lidé, kteří chtějí kandidovat či pomoci v kampani. Pracovní schůzky se konají každý týden v úterý již od 17.00. Vedle toho se koná pravidelné krajské fórum poslední čtvrtek v měsíci od 19.00. Aktuální informace o schůzích jsou vždy na stránce krajského sdružení Pirátů v Praze.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.