• @Volebni stab Praha má oprávnění nahrávat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti na obzoru! V Radotíne vzniklo volební sdružení Otevřeme Radotín

radotin-kostel.jpg Piráti v Radotíně se připravují na zteč! Komunální volby v Radotíně proběhnou 10. a 11. října 2014. Piráti kandidují v čele volebního sdružení s názvem Otevřeme Radotín spolu s KDU-ČSL s podporou Strany zelených. Právě na faře radotínského kostela sdružení připravovalo volební program, který je nově zveřejněn na volebním webu.

V evropských volbách Piráti dosáhli v Radotíně výsledku přes 8 % hlasů a mají tak dobrou šanci prosadit se v zastupitelstvu. Díky spolupráci s ostatními menšími subjekty mají Piráti lepší šance prosadit širší platformu pro průhledné hospodaření a další cíle v Radotíně.

Piráti chtějí v zastupitelstvu pracovat konstruktivně v zájmu svých voličů. Z toho důvodu jsou také na komunální úrovni možná spojenectví, která by byla na celostátní úrovni nemyslitelná. Na komunální úrovni totiž prakticky nejsou ideologicky sporná témata a volební sdružení Pirátů a KDU-ČSL s podporou Zelených může bude silným protipólem ODS, která léta ovládá Radotínský úřad.

„Pro nás je důležité, že se nám v Radotíně podařilo najít partnery pro prosazení průhledného hospodaření. Volební sdružení Otevřeme Radotín je bude v Radotíně silným hráčem a věříme, že spolupráce rovněž podpoří kampaň Pirátů do zastupitelstva hl. m. Prahy. Ostatně spolupráce pražského vedení s místní samosprávou je klíčem k úspěšnému rozvoji městských částí,“ říká lídr Pirátů v Praze Jakub Michálek.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.