• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Místní sdružení Pirátů Radotín

Místní sdružení Pirátů v Radotíně už neexistuje, Piráti jsou nicméně v Radotíně stále přítomni. Chceš o nich vědět víc? Kontaktuj Karla karel.nejedlik@pirati.cz ;-)

Piráti kandidují v komunálních volbách v čele volebního sdružení s názvem Otevřeme Radotín spolu s KDU-ČSL s podporou Strany zelených. Máme tak lepší šance prosadit širší platformu pro průhledné hospodaření a další cíle v Radotíně. Chceme v zastupitelstvu pracovat konstruktivně v zájmu občanů!

Web sdružení Otevřeme Radotín

Piráti na obzoru! V Radotíne vzniklo volební sdružení Otevřeme Radotín

radotin-kostel.jpg Piráti v Radotíně se připravují na zteč! Komunální volby v Radotíně proběhnou 10. a 11. října 2014. Piráti kandidují v čele volebního sdružení s názvem Otevřeme Radotín spolu s KDU-ČSL s podporou Strany zelených. Právě na faře radotínského kostela sdružení připravovalo volební program, který je nově zveřejněn na volebním webu.

Piráti založili místní sdružení v Radotíně a přijímají členy

ASCII���User comments Česká pirátská strana dne 2. července 2014 založila místní sdružení v Radotíně. Zakládajícími členy sdružení jsou Míša Krausová, Adam Zábranský a Jakub Michálek. Cílem sdružení je postavit akceschopnou kandidátku do voleb zastupitelstva v Radotíně. Na první schůzi zároveň proběhlo „grilování“ nových zájemců členství.

Místní fórum si jako předsedkyni sdružení vybralo Michaelu Krausovou, která studuje Fakultu humanitních studií UK v Praze. Míša má zkušenosti z voleb do sněmovny i do Evropského parlamentu, kde se podílela na kampani v Radotíně. Krajské fórum jí dále udělilo pověření, aby společně s Jakubem Michálkem jednala o koalici se Stranou zelených a KDU-ČSL v říjnových volbách.

Na stránce je použita fotografie Radotína autora Aktron pro Wikimedia Commons, dále fotografie Slavoše Leoswalda pořízená pro Českou pirátskou stranu.

Podpora Pirátů v Radotíně

Místní předsednictvo


Michaela Krausová
Předsedkyně místního sdružení
michaela.krausova@pirati.cz
tel. 732 858 172

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.