• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Tiskové zprávy

Happening proti INDECT 20. 10.

Plzeň – 18.10.2012 – pozvánka KS Plzeňský kraj České pirátské strany

Milé Pirátky a Piráti,

tuto sobotu proběhne celorepublikový happening proti sledování občanů EU. Přijďte podpořit občanské svobody a právo na soukromí i Vy! Z aktivních členů určitě také někdo příjde a budeme si moci popovídat.

Událost na FB

Propagační materiály
(Můžete tisknout doma a rozdávat na místě)

S Piráty na pivo - otevřená debata s veřejností v Dobřanech

Plzeň – 25.9.2012 – pozvánka KS Plzeňský kraj České pirátské strany

V nadcházejících krajských volbách rozhodnete o dalším směřování Plzeňského kraje. Je to na Vás! I my Piráti potřebujeme Vaši podporu a u nás v kraji ji máme - v roce 2010 jsme měli cca 1 %, dnes už i v průzkumech máme 2,5 % [1] a stále rosteme. Navíc jsme zvítězili v nedávno proběhlých Studentských volbách s výsledkem 22,7 % hlasů [2]. Náš program otevřenosti aplikujeme nejprve ve vlastních řadách, nehodláme kázat vodu a pít víno. Proto chceme, abyste měli možnost položit nám otázky přímo na tělo, my jsme připraveni odpovídat.

U studentů v tzv. „volbách nanečisto“ bodovala nejvíce Česká pirátská strana

Plzeň – 8.9.2012 – tisková zpráva KS Plzeňský kraj České pirátské strany

V Plzeňském kraji se Piráti s přehledem umístili na prvním místě s 22,7% hlasů a dokázali tak, že mimo jiné kampaň proti ACTA přináší své ovoce. Poznat je to i na nárůstu členské základny v kraji, kde ovšem přibývá spíše starší generace 30+.

Drtivé vítězství Pirátů mezi středoškolskými studenty není náhoda ani recese, jak se domnívají novináři, kteří nechápou, co se děje. Středoškolští studenti vyrostli na síti a vědí, že jestli chceme udržet svobodnou společnost, musíme udržet i svobodný Internet.

18.10.2012 28.08.2012
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.