• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Společně za Plzeň

Vážení přátelé,

zveme Vás tímto na tiskovou konferenci, na níž plzeňské veřejnosti představíme koalici „Společně za Plzeň“ do komunálních voleb vyhlášených na 10. a 11. říjen 2014.

Koalici tvoří Plzeňská aliance, Česká pirátská strana, politické hnutí Změna a Strana zelených. Tato koalice se bude ucházet o hlasy Plzeňanek a Plzeňanů se společnými cíli, společným programem a společnou kandidátkou. A také s dostatkem energie, zodpovědností za budoucnost našeho města a hlubokým odhodláním dělat věci jinak.

Tisková konference, na níž Vás srdečně zveme, proběhne v pondělí 16. června 2014 za nezavřenými dveřmi, pod širým nebem v prostoru „U Branky“. Zahájíme ji v 11.55 (slovy ZA PĚT MINUT DVANÁCT).

Kandidátky a kandidáti, stejně jako další podporovatelé, jsou zváni na místo již v 11.40. Ale pokud nemůžete, zastavte se v průběhu konference nebo kdykoli později během dne. Od tiskové konference nejméně do 19 hodin bude U Branky stát volně přístupné piáno „Společně za Plzeň“, na něž si bude moci zaimprovizovat kdokoli!

Vaše přítomnost nám bude oporou.

S pozdravem

Koalice „Společně za Plzeň

Plzeňská aliance, Česká pirátská strana, politické hnutí Změna, Strana zelených a Petr Vaněk, nezávislý koaliční kandidát na primátora

Kontakty:

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.