• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Poděkování voličům

Ivan Bartoš, předseda ČPS,  se k volbám vyjádřil takto: 

„Rád bych poděkoval všem našim voličům,  kteří nám svým hlasem vyjádřili podporu. Často jsme slyšeli, že řada  lidí sice volila některou ze služebně starších stran, ale i přesto na  naší kandidátce pár lidí zakřížkovali. Znamená to pro nás do budoucna  důležitý impuls, protože nás tito lidé považují za alternativu v  případě, že ti, kterým dali svou důvěru znovu na radnicích selžou. Pak  se může objevit jeden velký křížek u kolonky ČPS a pár malých u těch slušnějších zástupců ostatních stran.“

Česká  pirátská strana kandidovala v Plzeňském kraji v Plzni a v Hostouni (okres Domažlice). V Plzni jsme získali 0,82%, čímž jsme překonali SPO-Zemanovce či DSSS. Ve městě Hostouň jsme dobili jedno zastupitelské místo se ziskem 9,24%. Martin Švejda se pokusí prosadit naše myšlenky transparence a přímé demokracie na tamější radnici.

Na mnoha místech za nás kandidovala řada nestraníků. Rádi bychom tyto lidi vyzvali, aby se do ČPS zapojili a založili ve své obci nebo městě místní organizaci a snažili se dalším lidem jít příkladem.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.